Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość thtyytt

ile m3 wody zużywacie miesiącznie? na ile osób?

Polecane posty

Gość thtyytt

ciągle mi usuwają temat;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgtfr
to ja grubo ponad normę 12-13m3 za 2 dorosłe osoby na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............NN
nie wiem ale rachunki na ponad stówkę na 5 osob gto duzp czy ,malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurumburumszurum
20-24m3 -4 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość około 35 m3 ciepłej
i 4-4,5 m3 zimnej na miesiac na 2 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
10m3 za dwie dorosłe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronaldiniaaa
23 albo 22m 3 osoby dorosłe(ja +mąż+19 lenie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 i pół metra na 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronaldiniaaa
23 albo 22m 3 osoby dorosłe(ja +mąż+19 lenie dziecko.-to zuzycie na 2 m-ce,wiec na 1 m-c wychodzi jakies 12 m3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś się jeszcze wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
ja 7 m3 na miesiac i wyszla mi duza doplata, a ja staram sie oszczedzac. Wlasnie powiedzcie jak to robicie, ze zurzywacie mniej. Ja np. jak biore prysznic, to jak sie namydlam, to zakrecam wode, naczynia myje nalewajac wode do zlewu, a ze mieszkam sama, to myje tak co 2 nawet 3 dni. A i tak kurde mi tak duzo wody idzie. Jest mozliwosc, ze ktos moze krasc wode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Lamka-możliwe, że ktoś kradnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwiecej wody idzie na splukiwanie toalety, kolo 8 jednostek albo ponad. Energiczne mycie rak zabierze jedna jednostke. Wiem bo mam licznik w lazience i sobie to sprawdzam. Zaczelam oszczedzac w ten sposob ze nie nalewam wody do wanny tylko wchidze nago,polewam sie natryskiem przez co woda i tak powstaje w wannie. Potem porzadnie sie myje. Dawniej lalam wode a oprocz tego dolewalam w czasie kapieli. W rezultacie mialam pelna wanne wody ktora potem marnowala sie idac w kanal. Najwiecej wody zuzywam na mycie wlosow,zwlaszcza slukiwanie po odzywce. Stad to oszczedne nalewanie na poczatku. Po co nalewac wode do wanny jak i tak potem dolewam wode albo musze sie obtoczyc w tym kladac sie w wannie kiedy moge od razu na siebie polac tyle ile mi pasuje zeby namoczyc sie? A ta woda i tak zostaje w wannie na porzadne wyszorowanie sie. Woda po kapieli splukuje toalete za pomoca miseczki. Czesto w ciagu dnia myje rece albo nogi po przyjsciu z zewnatrz,wiec ta woda po kapieli sluzy tez do mycia rak ale oplukuje czysta woda.W ten sposob udalo mi sie zyskac dodatkowy miesiac wody.To co kiedys zuzywalam przez 2 miesiace -prawie 10 metrow wody,teraz zuzywam w ponad 3 miesiace czyli wychodzi 3 albo niecale 3 m3 na miesiac a kiedys 5 m3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie kiedy w gre wchodza goscie to odpada wariant zeby trzymac wanne z woda i zmuszac kogos do splukiwania po sobie wc w ten sposob.Ale samemu jak najbardziej i nie jest to wbrew pozorom niehigieniczne. Toaleta jest splukiwana zawsze i obficie. A obliczncie sobie kolo 10 jednostek na splukiwanie na duzym trybie kilka razy dziennie albo kilkanasice razy 6-8 jednostek. Zalatwiam sie czesto i to jest lepsze niz pozostawianie na kilka razy brudnej toalety zanim sie splucze woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o zużyciu 50 m3 przez 3 osoby w ciągu 2 miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie rekord 69,550m3 za 6 m-c jedna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja razem z mężem na miesiąc średnio 17 metrów-w wodociągach nam ostatnio powiedzieli że to niemożliwe aby tak dużo za 2 osoby.Zmywam codziennie ręcznie,pranie2-3 razy w tygodniu,codzienny prysznic a kąpiel w wannie raz na 2-3 tygodnie.O dziwo brat męża z żoną i dzieckiem 4 letnim zużywają maksymalnie 10 metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr232
Pomocy!, u mnie wyszło w rozliczeniu ponad 600m sześć/rok, 4 osoby, ale to i tak masakra, 10 tys. zł za rok 2017. Odczyty z liczników sprawdziłem, wszystko się zgadza, budynek klikuletni więc chyba nie ma możliwości że ktoś się podłączył. Czym wytłumaczyć tak duże zużycie wody, aha ciepłej więcej niż zimniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 max 4 m3 miesięcznie, dwie osoby dorosłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

97 metrów za 5 miesięcy przy jednej osobie. Chyba coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×