Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAŁA MI TO JA

Co osoba bez doswiadczenia ma pisać w liscie motywacyjnym????

Polecane posty

Gość MAŁA MI TO JA

Szukam pracy teraz staram sie o konkretne stanowisko...Obecnie ucze sie na studium administracji.....Jednak nie mam zadnego doswiadczenia bo niestety nikt nie chce dac mi szansy:( Więc co mam napisac w liscie motywacyjnym? Osoby z doswiadczeniem pisza co osiągneły itp. a taka osoba jak ja?? Pomóżcie.W necie są wzory listów ale własnie do takich osób które już pracowałay...a dla takich bez doswiadczenia i które starają sie o pierwszą pracę niestety nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz że
niestety nie posiadasz doświadczenia bo się uczysz ale masz nadzieję ze to własnie oni dadzą ci szansę zdobyc takie doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_mysle
ze mozesz napisac o jakims doswiadczeniu dodatkowym np korepetycje, opieka nad dzieckiem, prace charytatywne cokolwiek co robilas nawet nie majac z tego pieniedzy. liczy sie ze jestes chetna do pracy, odpowiedzialna, systematyczna i na poczatek postaraj sie jakos takie cechy jakos udokumentowac wlasnie dodatkowym doswiadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA MI TO JA
Wiecie co? normalnie szlag mnie trafia. Ucze sie i dostaje rente rodzinną po tacie. Poszłam do urzedu pracy sie zarejestrowac bo chciałam podjąc staż(zeby zdobyc doswiadczenie)..tam mi powiedziano ,ze nie zarejestruja mnie bo moja renta jest za wysoka o....30 zł:( A jak szukam pracy to nikt nie chce mnie zatrudnic bo nie mam doswiadczenia....I zamknięte koło tak juz od roku. To jakiś koszmar!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgdfg
jak to o czym napisać??? o tym jakie masz zalety to chyba jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA MI TO JA
widocznie zalety nie wystarczają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_mysle
to postaw na wygląd CV, niech przykuje uwage bez wzgledu na tresc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaj do cv.......
nagie zdjecia, rowniez przykuja uwage :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA MI TO JA
Ale miałeś dużo do powiedzenia normalnie ah oh :P jaki ty mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erbvrek
a szukasz jakiejkolwiek pracy nawet fizycznej ? bo do takich LM nie zawsze potrzebny ( lepsza taka praca niż zadna , na jakiś czas.... ) co do listu ---> cudów nie wymyślisz , skoro nie masz doświadczenia to nie bedziesz kłamac , początki dla takich jak ty są zawsze trudne ( ktoś w końcu musi ci dac szanse , ale kiedy to nastapi ...? ). nie pisz że masz nadzieje że to "oni" pozwolą ci zdobyc doświadczenie - wyjdzie na to że się prosisz o łaskę . pisz o swoich zaletach , planach zawodowych , co chcesz osiągnąc w danej pracy , dlaczego ta firma ciebie zainteresowała itp. wiem że to trudne ale co ci pozostało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×