Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Loczek80

Studia-administracja niestacjonarna

Polecane posty

Zaczęłam właśnie studia na kierunku administracja niestacjonarna na UKSW. Mija pierwszy zjazd, a ja coraz bardziej tracę entuzjazm to studiowania. Zdaję sobie sprawę z tego, że wybierając te studia wiedziałam, na co się decyduję. Jednak jak wysłuchałam pierwszych wykładów, moim skromnym zdaniem luźno związanych z administracją, to zaczęłam się zastanawiać, po co one są i za co ja zapłaciłam? Po co np.: zajęcia z logiki albo prawa rzymskiego. Nie lepiej od razu skupić się na nauce prawa, wybiegając wstecz jedynie po to, żeby zobaczyć, jak się zmieniało i jaki to miało wpływ na społeczeństwa różnych krajów? Fakt, że dopiero zaczynam, poza tym jestem studentem, a nie wykładowcą z wiedzą i doświadczeniem, jednak - coś mi tu nie pasuje. Co o tym myślicie? Pozdrawiam - Loczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kazdych studiach....
na poczatku masz przedmioty malo zwiazane z kierunkim, to normalne na 1-2 roku, no chyba ze to medycyna to wtedy anatomie i fizjologie masz od 1 roku, etc ale i tak do tego np lacina, filozofia etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie ze na początku masz
jakies socjologie, ekonomie i integracje europejskie (ja tak mialam ) bo potem jak ci w drugim roku przyjdzie prawo cywilne, wdministracyjne, karne i finansowe a w 3 prawo pracy i gospodarcze itd. to dopiero zobaczysz jaki to młym :) powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena23
zgadzam z się z poprzedniczką, pierwszy rok to luzik, a potem jak dowalają prawami to jest dopiero nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbdbb
nie wpadłaś na to że LOGIKA to podstawa prawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×