Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rex_XXL

wasz wiek

Polecane posty

Gość Rex_XXL

moze mala statystyka, abysmy wiedzieli z kim mamy do czynienia. Wpiszcie prosze ile macie lat. Bedziemy wtedy wiedziec, na ile wasze wypowiedzi bazuja na doswiadczeniach a na ile na marzeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dany decoy
dwadzieścia sześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rex_XXL
ale przynajmniej bedziemy znali w przyblizeniu nasza srednia. Ja zblizam sie powoli do 50tki, ponoc ludzie w tym wieku wedlug niektorych juz nie powinni miec sexu :) Maskulin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K333
Pewnie ,że nie powinni, bo według tych niektórych jest już w tym wieku spruchniały i może się rozlecieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cien cienia
22 ale Kasjerki i kasjerzy wciaz prosza mnie o dowod , gdy zakupuje alkohol:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 :) ale już od 16 roku życia nie pytali się o dowód hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mam 19 skończone;p wiem wiem piękny wiek :) a seks w każdym wieku przystoi ) należny się nim cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka 1988
Mam 21 lat i bardzo udane życie seksualne, zaczęłąm w wieku 16 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rex_XXL
No jak po pierwszych odpowiedziach widze, to zbyt bogatego bagazu doswiadczen sexualnych potwierdzonych wieloletnim stazem raczej na swych barkach nie dzwigacie. Stad tez czesto to dziecinne podejscie do tematu co poniektorych forumowiczek / ow. Wasze poglady beda sie ciagle w tym temacie zmieniac, kiedy staniecie sie bogatsi o nowe doswiadczenia z nowymi partnerami. Zapytalem o wasz wiek, poniewaz gdzies krytykowano sex z 50 letnim mezczyzna. Ja ich jeszcze nie mam, ale zblizam sie powoli do pol wieku na tym swiecie a zmian istotnych na moim ciele nie zauwazylem, ktore to mialyby wykluczac ludzi w naszym wieku z zycia sexualnego. Napewno sa i tacy faceci w tym wieku, ktorzy sa obrzydliwi, ale i waszym tez! Osobiscie wole dojrzale ladne kobiety, anizeli malolaty ktore nie wiedza co to sex. Narazie poza mna, to mamy srednia okolo 20 lat zycia. To noworodek sexualny! pozdrowienia od starego ramola!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwka w kompocie
no raczej młódź tu się wymądrza choć bywają i wymądrałki starsze he!he! jam leciwa 45 i raczej nie chce mi się gadać,bo swoje wiem a przekonywać nie mam zamiaru, czasem nie wytrzymam i coś chlapnę ale jak o ścianę...czytam sobie najczęściej i dziwuję się światu :))) stereotypia i brak refleksyjności..cechy czasów najnowszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak refleksji
to domena osób starszych, nie ma powodu by dziwić się osobą młodym, które chcą poznawać świat że nie stać ich na sentymentalne wspominki w bamboszach przy kominku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rex_XXL
A ktoz broni mlodziezy poznawac swiat???? Poprobujcie wszystkiego, bo tylko tak mozecie dowiedziec sie, czy wam cos odpowiada czy tez nie. Tym mlodym dziewczetom,ktore zastrzegaja sie np. ze nie wezma do buzi czy nie polkna bo fuj, wypadaloby kiedys po latch przypomniec ich owczesne nastawienie. W miere uplywu czasu, zmieniaja sie nasze upodobania i potrzeby sexualne. Piszcie o swoich, ale nie krytykujcie innych. A niektorych odsylam do encyklopedii by rozszerzyli swoje slownictwo anatomiczne. Sex jest motorem zycia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem do końca
przekonany co do twojej teorii, że z biegiem lat dziewczyna, która ma jakieś opory co do brania do ust, czy połykania, stając się już kobietom, nagle zmienia zdanie i zaczyna ssać jak opętana i dba o to by nie uronić ani kropelki spermy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze jedno
nie tyle zmieniają się nasze upodobania, co ciągle szukamy czegoś nowego. Stosownie dopasowanego do naszego wieku i doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXI__
Nasz wiek to wiek XXI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matahari1986
Moim zdaniem z biegiem czasu nasze upodobania sie zmieniają...przekonujemy sie do rzeczy, ktore w przeszlosci nas brzydzily...tak samo jest z robieniem loda...zalezy to wylacznie od naszych relacji seksualnych z partnerem...i odo bliskosci z nim...wiadomo ze obcemu nie bedziesz obciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze drugie
seks i życie erotyczne, nie jest tylko dla ludzi młodych, szukających wrażeń, którzy tak chętnie dają upust swoim hormonalnym bałaganem. Autor topiku dobrze o tym wie, ale jak na starego wyjadacza przystało, najpierw rekonesans później działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba przespałaś swoje
najlepsze lata "anabellaa" i albo udajesz idiotkę albo nią jesteś. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to 31 lat to już schyłek wieku?wkraczam w okres demencji starczej i nie pozostaje mi nic innego niż siedzieć w bujanym foteliku i dziergać skarpetki?Nie przespalam swojego życia,tak sobie wszystko zorganizowałam,że teraz mogę zacząć czerpać z życia pełnymi garściami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydzieści pięć
seks ? a co to takiego ? po kilku latach małzeństwa pozostają mi tylko fantazje o seksie i seks w filmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie było o wiek
"anabellaa" a nie co robisz w wolnych chwilach i jak zorganizowałaś sobie życie. Jesteś idiotką czy tylko udajesz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pytanie było o wiek po raz drugi użyłaś słowa "idiotka"-tylko pogratulować zasobu słownictwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyjtoiu
a po co uzywac ilus tam na okreslenie tego samego skoro 'idiotka' (jak wlasnie widac) wystarczy bo jest adekwatne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 lat minęło.....
i...duzo doświadczenia w seksie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 30 lat i z pewnością zawyżam średnią wieku na kafeterii:) podobnie jak autor:)jestem pewna,że większość bardzo mądrych nastolatków nie powie-mam 17 lat,tylko powie mam 23 lata i jestem nader dorosły/a emocjonalnie i psychicznie i pod każdym innym kątem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×