Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Wyzwolone polki?

Polecane posty

Gość

Jak myślicie przez ostatnich kilka lat podejście polek do spraw związanych z seksem zmieniło się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie, ale dorasta młodzież wychowana na necie, często ze skrzywionym podejściem do seksu, zanim jeszcze zaczną to robić. A ostanie kilka lat, hm, raczej pytanie powinno dotyczyć kilkunastu lat najmniej, kilka lat, cóż to jest? No, chyba, że pokazał się nowy model wibratora i o to Ci chodzi, czy podejście do tego modelu jest inne niż do poprzedniego? Moje znajome Polki seks lubią niezmiennie od wielu lat i myślę, że pozostałe też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka 1988
Polki są teraz bardziej wyzwolone i nie wstydzą się siebie, nie robią tego po cichaczu pod kołdrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
też tak myślę... Kobiety zaczęły mówić o swoich potrzebach głośno co widać np na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak zdecydowanie to
widać, szczególnie na tym forum. :O Debilny temat zastępuje idiotyczny. Jeśli tak wyglądają wyzwolone Polki to poproszę o seksualny azyl by być jak najdalej do tych potłuczyn, które śmią nazywać siebie kobietami. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wspomnę już o trendach
galerianek. :O to się nazywa dopiero wyzwolenie. Rośnie młode pokolenie, już na starcie skurrwiałe ale za to jakie wyzwolone. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabela in UK
Chyba az za bardzo wyzwolone. Od dziesieciu lat zyje i mieszkam w Londynie. Kiedys w pubie mozna bylo swobodnie rozmawiac po Polsku i nikt nawet nie zwracal na to szczegolnej uwagi. Teraz sie wstydze, zaraz patrza jak na latwa zdobycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc dziewczyn uwaza uprawianie sexu za kase za tzw.latwy pieniadz :O Zorientowaly sie,a najprawdopodobniej nowo poznana wspolokatorka wytlumaczyla,ze nie ma sensu zasuwac za 4-5 £/godz ... jak mozna dostac 30 £. Ot i cala filozofia. Przerazajace jest to,ze w glownej mierze sa to naprawde mlode dziewczyny,choc starszych tez nie brakuje. I nie mowie tu o tym,ze ktos zmusza je do uprawiania prostytucji,bo to inna bajka i nie dotyczy dziewczyn,ktore oglaszaja sie w prasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest aż tak źle
pewien margines społeczny, który jest wszędzie w przypadku Polek i nie tylko, bo dotyczy to również Ukrainek, Rosjanek i dużo by tu wymieniać narodowości z byłego bloku wschodniego, goniących za łatwym chlebem. Wystarczy później nie co nakręcić temat medialnie a że pieprzenie przez to że jest naturalnym instynktem człowieka trafia do wszystkich, bez wyjątku. I tak garstka kobiet, które tak naprawdę nie wiedzą czego tak naprawdę chcą, psują opinię tym, które czują się nie tylko wyzwolone ale i spełniając się w życiu. Nie tylko jako dobre matki ale też jako najlepsze na świecie kochanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
Nierozumiem dlaczego przypisujecie wyzwolonym dziewczynom, temat dotyczących wyłącznie seksu!!!!! To jakieś ograniczenia rozumowania. Co prawda nie sprawdzałam w słowniku, ale wydaje mi się, że osoba wyzwolona, to taka, która nie boi się mieć własnego zdania, potrafi konsekwentnie dążyć co obranego celu, zignorować konserwatywne zasady zakorzenione w społeczeństwie, czuć luźno i swobodnie, zgodnie z własnym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
Proszę o wypowiedzi osób obeznanych w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie o takich Polkach
pisałem :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki.... Nierozumiem dlaczego przypisujecie wyzwolonym dziewczynom, temat dotyczących wyłącznie seksu!!!!! poniewaz pytanie autora dotyczy spraw zw. z seksem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
Toteż moja uwaga skierowana jest po za innymi, także do autora topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×