Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda rosjanka

ktora z Was tez tak ma, ze ciagle ucieka od facetow?

Polecane posty

co z tym robic? mam 21 lat i jak do tej pory nie ucieklam od 3 zainteresownaych mna facetow, ale i tak nic z tego nie wychodzilo. od reszty zwiewalam gdzie pieprz rosnie, szlam na 1 spokanie,a pozniej az odczuwalm niemal fizyczny bol, zeby mi w koncu dali spokoj:O a glebi duszy chce kogos miec. przejdzie mi kiedys?:O tak ogolnie, to jestem normalna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytyt
Też tak miałam, w końcu zmusiłam się do związku - to było brutalne, ale od czasu tamtej akcji już mi przeszło . Z tamtym się rozstałam, poznałam męża :-) Nie jesteś nienormalna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlansie ja tez mam taki plan, zeby siezmusic, tak na chama. moze cospoczuje, moze sie chcoiaz otworze na facetow itp.? juz nie moge sie doczekac, kiedy znow ktossie nawinie, zebym mogla w koncu sprobowac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytyt
No mi pomogło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolewna niepewna-->fajnie, razem razniej ;) tytytyt--> a powiedz mi, jestes pewna siebie, czy raczej wtedy bylas pewna siebie, bo mi sie czasami wydaje, ze to sie laczy z moja nniesmialoscia i niewiara w siebie. a jak dlugo bylas z tamtym? jak sie czulas w tym wszystkim? podobal Ci sie? lubilas go chcoiaz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nic na sile
widocznie nie jestes gotowa emocjonalnie na zwiazek tez tak mialam,a teraz facetow ponad miare;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego sie najbardziej boisz? ja w sumie mam jakis ideal (nie chodzi o wyglada raczej o charaktre chcialabym byc z kims z kim moglabym pogadac o wszystkim ;) i dlatego, odrzucam kandydatow, bo zyje dalej w nierealnym swiecie swoich idealow;/ a jestes dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego sie najbardziej boisz? ja w sumie mam jakis ideal (nie chodzi o wyglada raczej o charaktre chcialabym byc z kims z kim moglabym pogadac o wszystkim ;) i dlatego, odrzucam kandydatow, bo zyje dalej w nierealnym swiecie swoich idealow;/ a jestes dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jestem rarbowana, ale wlasciwie, to juz nie jestem ruda. z jednej strony nic na sile, lecz drugiej moze to lek przed nieznanym, nie moge w nieskonczonosc uciekac, musze sie przelamac, by chcoiaz zobaczyc, czy rzeczywiscie jesczze nie teraz, czy to jakas obawa, ktora minie, wraz z wejsciem w zwiazek:) ja sie boje, ze nie sprostam czyims wymaganiom, ze bede dla kogos za nudna, ze na poczatkumna oczarowany, pozniej dojdzie do wniosku,ze jestem lewa:P i, ze po prostu rzuci, co utwierdziloby mnie w przekonaniu, ze nie jestem dosc dobra.ogolnie staram sie zmienic swoj sposob mysleniao soebie, bo dzialam autodestrukcyjnie. jestem dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się przywiązać, bo już okłamywanie siebie , że dobrze mi samej stało się żałosne, chce być komuś potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez, boje sie ze nie sprostam czyims wymaganiom. a pozatym, nie chce przelotnego zwiazku, chcialabym czegos na dluzej, a mysle ze zycie studenckie nie sprzyja temu, tez jestem dziewica i nie chce kogos na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnet-->no wlasnie, czuc siekochana, to pewnie super sprawa, dodatkowo ta wiez(prawdziwa wiez) miedzy dwojgiem ludzi, ktorzy naprawde cos do siebie czuja, ktorzy chca ze soba spedzac czas, wyglupiac,chodzic na koncerty, podrozowac itd. jest taka zajebista, ze ktos z Toba czuje sie najlepiej, a Ty z nim...ach:) nie wiem, moze tak wcale nie jest? chyba idealizuje. nie jestem rosjanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doqtor q
zmus sie do mnie ruda rosjanka,ja chetnie cie przygarne i wylecze z Twojej choroby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×