Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rajskadiablica

makabryczny ból zęba

Polecane posty

od kilku dni ból zęba utrudnia mi normalne funkcjonowanie. boli zimnym, przy gorącym, słodkim, ostrym, kwaśnym, przy piciu i przy jedzeniu. to już trzeci dzień. ketonal (ten po 100 mg) nie działa, ratuję się tramalem w kroplach, podanym bezpośrednio na bolące miejsce. kilka razy dziennie, a czasami i w nocy, bo się budzę wyjąc z bólu. co to może być i co z tym zrobić?? nie piszcie mi tylko, że iść do dentysty, bo na prywatnego mnie nie stać, a do państwowego rzeźnika nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Oj nie przesadzaj, lec zrobic tego zeba bo sie nameczysz wiele razy, a jak zaniedbasz to bedzie rwanie. Znieczulenie Ci dadza, bolec nie bedzie. Sama chodze do tej samej dentystki (panstwowo) od 7 roku zycia. Na bol polecam ssanie gozdzikow i olejek gozdzikowy na dziaslo (posmaruj wacikiem)- tylko uwazaj na wargi, bo"przypali" delikatna skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak boli to juz jest zapalenie miazgi czyli konieczne leczenie kanalowe.Refundowane tylko do trójki.Reszta zębów odpłatnie. A ból sam nie minie.Ropa może sie zgromadzić i zapalenie może objąć kilka zebów.Nie chce straszyć ale lepiej biegiem do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek goździkowy kup :) pomaga Znam ten ból :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaPawlak
Spróbuj wziąć Gardan: https://adamed.expert/product/gardan/ . Mi zawsze pomaga na bóle różnego rodzaju oraz gorączkę. Jest to nowy lek na rynku, ale najsilniejszy chyba spośród wszystkich dostępnych oczywiście bez recepty. Tydzień temu uratował mi życie, ponieważ z powodu migreny nie mogłam normalnie funkcjonować a brałam ślub ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×