Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Onn...

Gdzie robicie zakupy

Polecane posty

Witam drogie Panie. Mam w ofercie ubrania markowe i chciałbym wystawić je na sprzedaż, na portal taki jak Allegro, Szafa itp. Proszę Was o informację ja jakie portale wchodzicie i kupujecie ciuchy (Warszawa) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem zwolenniczką kupowania ubrań przez sieć... choć nie powiem, kilka razy zaryzykowałam z bielizną, a ostatnio nawet z butami i o dziwo jestem bardzo zadowolona :) pytanie tylko, ile w tym mojego szczęścia po prostu. a jeśli mowa o sklepach, to dorwałam eobuwie.pl, mają naprawdę ładne, no i super pod względem jakości buty. na allegro chyba bym się nie odważyła kupić firmowych butów...za dużo tam czai się podróbek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podróbki czają się wszędzie, nie tylko na allegro. Ale racja, ja również rzadko kupuję ubrania, obuwie czy bieliznę na allegro. Bardziej wiarygodne są w tej kwestii sklepy stacjonarne, albo te internetowe, które mają własną stronę www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwww
Co to znaczy "markowe"? H&M czy Hugo Boss? Ja szczerze, i myślę, że nie jestem tutaj osamotniona, nic bardzo drogiego w taki sposób nie kupię-- może nie pasować, może być zniszczone, może być podróbka... ciuchy kupuję właściwie tylko, kiedy jest "okazja", albo jestem pewna, że będą pasować (wcześniej przymierzałam w sklepie podobny fason/dobrze znam rozmiarówkę firmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×