Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam i nic z tego..

szukam pracy w chełmie lub okolicach

Polecane posty

Gość szukam i nic z tego..

kobieta 33 lata wyksztalcenie srednie polroczny staz - pracownik administracyjny. szukam czegokolwiek. prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i nic z tego..
tak wyszlo niestety. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i nic z tego..
a co? mialbys cos dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drentte
Ja mam w piwnicy jakis poniemiecki chelm,moge cie do niego zatrudnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i nic z tego..
chelm to miasto ciemniaku. kiedys nawet bylo stolica polski. historia sie klania i geografia tez. po drugie : nie wiem czy ciebie nie dosieglo jeszcze bezrobocie, ale sadac po szyderstwie chyba nie. no wiec nie zycze cie teg bezowocnego poszukiwania pracy. z bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhnsn
na kafeterii masa jest takich debili co nie pomogą ale w temat wejdą i zanieczyszczą powietrze :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama szukam pracy
I powiem ci że mam 26 lat i w sumie roczne doświadczenie jakby podliczyć, dopiero skonczyłam studia dwa kierunki i się ludzie dziwią że tak mało. Jestem z Lublina to niedaleko i mam to samo. Staż mi jeszcze przysługuje ale moge na niego liczyć za pół roku dopiero tak mi powiedzieli. Nie ma to tamto kupuję tusz do drukarki i drukuję cv i roznoszę, wysyłam. Niestety nie ma innego wyjścia, zrób listę kilkunastu, kilkudziesięciu firm w których mogłabyś wykorzystać swoje umiejętności i najlepiej się tam przejść i pogadać ale to nie zawsze skutkuje i niektóre firmy po prostu odesla cie do sledzenia ogłoszeń, bo lubią wybierać w gronie jakichś ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w chelmie jest masakra
z praca niestety :O Nawet o prace w biedronce sie bija :O :( inaczej by bylo jakbysmy sie postawili stalinowi i nie dali przesunac granicy :O Chelm bylby w centrum Polski wowczas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i nic z tego..
no niestety. nie ta strona wisly........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i nic z tego..
w up kazda lepsza oferta jest z gory komus znajomemu przydzielona a wisi bo musi. wszystko po znajomosci. staz , przygotowanie zawsze dla kogos juz jest zajete. nie mam niestety znajomosci. ja nie wiem jak sobie z tym poradzic. przecie\zz musze cos znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drentte
Makabra z wami,ale coz jestescie tylko marnymi polaczkami ktorzy potrafia dopierdolic temu co sie wiedzie lepiej.Sluchaj kutasie to ja mieszkam w dawnej stolicy polski,a Ty jestes z wiochy zabitej dechami i sloma ci wystaje,na dodatek jestes tak tepy ze zamiast szukac pracy siedzisz marnoto na babskim forum i uzalasz sie blagajac o prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i nic z tego..
drentte ciesz sie z tego co masz bo nie znasz dnia ani godziny...... bezrobocie dopada z nienacka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndnn
" drentte Ja mam w piwnicy jakis poniemiecki chelm,moge cie do niego zatrudnic " Marnym polaczkiem jesteś ty bo włazisz na tego topa zeby pisac głupoty. A o tym ze sie tobie lepiej wiedzie nic nie pisałeś P O L A C Z K U. i nie pień się tak bo ci żyłka peknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndnn
" Sluchaj kutasie " :-O widać jakiś zwykły dresiarz z ciebie miernoto forumowa skoro wyzywasz ludzi od kutasów wlazłeś na ten temat , błysnołeś kiepskim żartem a teraz domagasz sie szacunku obrazając przy tym innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i nic z tego..
ndnn podoba mi sie to tlumaczenie....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
ndnn i szukam i nic z tego.. Polska soti takimi nieudacznikami ktorzy zyja z socjala.W sumie to moze byc jedna i ta sama osoba.Tak mi cos to zalatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndnn
nieudacznikami ? a co ty k...a wiesz o mnie ? zrób nam tą przyjemność i wyloguj się bo już pokazałeś jakim jestes "kutasem " . a polskie forum stoi takimi pieniackimi szczeniakami jak ty . S P A D A J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndnn
szukam i nic z tego.. -----> życzę powodzenia :-) a Trollami się nie przejmuj są niereformowalni i potrafią tylko innych gnoić. punkt widzenia zależy od punktu siedzenia więc jak kiedyś ta miernota , ten "kutas " straci prace to zobaczy jak jest miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i nic z tego..
ndnn dzięki. nie życzę nikomu utraty pracy. to boli jak inni się z tego powodu naśmiewają. a czy to moja wina ze znalazłam sie wśród tych kilkunastu milionów bezrobotnych? ja chce pracowac tylko nikt nie chce mi dac tej pracy bo tam gdzie mieszkam jej niestety nie ma za wiele. ludzie sie bija o pracę jakakolwiek a o przeprowadzce nie mam co marzyć. ale kto nie jest w takiej sytuacji ten nie zrozumie. dzięki za pocieszenie. życzę wszystkim i sobie tez znalezienia pracy. do drente ja nie zyje z socjala. mąż pracuje więc nie przejadam twoich podatków. bądź spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
zalozcie sobie razem klub nieudacznikow.A co Ty o mnie wiesz tumanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×