Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda rosjanka

jeju, jakiego dola zlapalm

Polecane posty

wrocilam na studia i czuje sie tak zle, tak nieswojo, zachowuje sie jak przestraszona dziewczynka, czuje sie gorsza i ciagle sie porownuje. co jest ze mna?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie naczytalam sie kafe i wlasciwie nic takiegosie nie stalo. zastanawiam sie, dlaczego z takim trudem przychodzi mi zwykla rozmowa? ogolnie czuje sie troche tak, jakbym zyla niedkonca jak tego chce.wewnatrz czuje sie wesola, otwarta, wyluzowana dziewczyna, ktora lubi sie szwedac, podrozowac, wyglupiac, bawic. i niby taka jestem, ale nie do konca, jakbym sama siebie blokowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, kocham jesien:) to raczej to, ze nie potrafie tak do konca byc soba, i ze potrzebuje duzo czasu, by sie przy kims dobrze czuc, za duzo... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na uczelni mam pic?:D:D jaaa, ciagle misie wydaje, z enie jestem dosc dobra, interesujaca. walcze ztym, ale czasami mam juz dosc. mam znajomych, przyjaciol, ale to takich starych. oni znajduja sobie nowe przyjaznie, znajomosci,a ja nie, i to tez boli, ze nic nowego nie dzieje sie w mym zyciu.wiesz, te nowe znajomosc, to takie potwierdzenie, ze jestes po prostu interesujaca, ciekawa, z eludzie chcaz Toba przebywac:O:O shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×