Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angelina Żuli

Język Duński

Polecane posty

Szukam kogoś kto pochodzi z Danii lub płynnie mowi w tym języku z Warszawy lub okolic do wspolnych konwersacji i rozwijania umiejetnosci :) Całkiem powaznie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkałem rok w danii
i nie znam słowa po duńsku :D kiedyś znałem kilka zwrotów ale i tak mi się do niczego nie przydawały bo zawsze po angielsku i niemiecku rozmawiałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotit
Gramatyka jezykow skandynawskich jest prosta, ale wymowa to kompletna porazka:O Polak nie jest w stanie wymowic wielu dzwiekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotit
co to jest belgot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokójaaa
to tak jakby chinskiego sie uczyć!! mieszkałem w danii 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już lepiej chińskiego
się Ócz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a w ksiazce z podstawowym dunskim pisali ze to taka prosta sprawa :) Znam plynnie angielski, ale obaiwam sie ze wyjezdzajac do danii powinnam znac chociaz podstawy dunskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty ...
Owszem majac szacunek dla Dunczykow warto sie nauczyc przynajmniej podstawowych zwrotow. Jednak znajomosc angielskiego wystarczy.Tam nawet sprzataczki znaja ten jezyk na poziomie conajmniej komunikatywnym. To nie Polska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Reprezentuję firmę doradztwa personalnego Zachorowska & Partners. Obecnie dla naszego Klienta, wiodącej globalnej firmy oferującej usługi informatyczne oraz outsourcingu, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystenta ds. Wsparcia Technicznego ze znajomością języka duńskiego Miasto: Katowice Zadania: • Kontakt z klientami zagranicznymi • Rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń • Analizowanie problemów związanych z codzienną obsługą komputera • Określanie priorytetów nadchodzących zgłoszeń Wymagania: • Bardzo dobra znajomość języka duńskiego • Komunikatywna znajomość języka angielskiego • Umiejętność pracy w grupie • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta Oferujemy: • Atrakcyjny program szkoleń • Motywacyjny system wynagrodzeń (6000-9000 zł brutto) • Prywatna opieka medyczna • Dodatkowe ubezpieczenie na życie • Ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym zespole • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności językowych Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych do dnia 26.02.2014 roku na adres e-mail: HHRR@HHRR.pl Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zachorowska & Partners, Warszawa, ul. Jana Kochanowskiego 49, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póź. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×