Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
amita

na co zwrócić uwagę kupując nowe okna?

Polecane posty

Dnia 20.02.2020 o 17:31, brunon napisał:

Zgadzam się ze smurfetką parametry i stosunek ceny do jakości dla nas były najważniejszymi kryteriami. Estetyka na końcu chociaż podobnie jak Ty zamówiliśmy w Oknoplast ale głównie dlatego, że spodobała nam się jakość wykonania, wyciszenie i stopień izolacyjności, jaką mogliśmy u znajomych sobie zaobserwować. Fakt faktem wszystkie profile okienne z ich oferty nam się podobały ale wybraliśmy ten z najniższym parametrem Uw, czyli na tamtej czas Winergetic Premium. 

Tak to prawda, zwracajcie uwagę na parametry. Estetyka też jest ważna ale to jednak parametry zaważają na tym, czy okna będą szczelne i energooszczędne. Ja mam z Oknoplast model prismatic, fajne ekonomiczne okna. Polecam Ci jeśli szukać dobrej termiki i ważna jest też dla Ciebie estetyka oraz większa ilość światła naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze okien należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Po pierwsze jakość okien, wygląd oraz długość gwarancji. Jeżeli ktoś chce okna, które będą szczelne przez cały okres żywotności to polecam Fakro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy polecacie jakiś fachowców w Warszawie do wymiany okien? Kogoś kto serio zrobi to solidnie a nie odwali manianę... potrzebuję dla teściowej sprawdzoną firmę, bo inaczej będzie moja wina  🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość, okres gwarancji, renoma producenta, parametr Uw. Ja zdecydowałam się na okna 3-szybowe model winergetic premium. Spełniają w 100% moje oczekiwania i na prawdę są szczelne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tymi elementami o których pisze Malwinka, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na jakość okuć, wzmocnień i uszczelek, bo to one decydują o trwałości okna i jego parametrach w dłuższej perspektywie. Moim zdaniem bardzo dobrze dopracowane są okna firmy Awilux w systemach Schuco. Oferują okna i drzwi zarówno z PVC, jak i aluminiowe, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcąc być na czasie, też się wypowiem w temacie! Myśląc o oknie, warto też zwrócić uwagę jaką mamy klamkę...
Okazuje się że jak chcemy posiadać solidną, mosiężną to warto poszukać, choćby w sieci!
Takie produkty znalazłem niedawno na stronie sklepu artdeco Poznań, wystarczy wpisać w Google 😉

Edytowano przez Arabika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×