Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cojest........

dziwna sprawa z ogloszeniami, o co chodzi?

Polecane posty

Gość cojest........

otoz ogloszenia firmy pojawiaja sie juz 4 raz, co 2 tygodnie, za kazdym razem, tzn w sumie 3 razy wysylalam tam moje cv, ostatnio dokumenty naprawde byly niezle, bardzo zalezy mi na pracy tam, czy mozliwe ze jeszcze oddzwonia? czy wyslac znowu czy juz dac spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa to ja klara
daj spokój pewnie zbieraja dane i sprzedaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbierają baze danych i sprzedają , też tak wysyłałam i teraz nie mogę sie opędzić od telemarketerów ,dzwonią cały czas z różnych firm, i nie rezygnują,od jednej firmy mam regularnie telefon co miesiąc od 2 lat rzygać sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cojest.........
hm, ciezko uwierzyc bo , to miedzynarodowa, bardzo znana firma, moze zbieraja bazy danych dla siebie? a oddzwaniac beda potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek Bereda
Będą oddzwaniać gdy znajdziesz już gdzieś indziej pracę aby zaprosić Cię na pokaz wełnopodobnej "rehabilitacyjnej" pościeli, zajebiaszczych foteli masujących, superwyqrwistych garnków które same ugotują z niczego najwykwintniejsze potrawy oraz kremów dzięki którym nawet za 200 lat będziesz młodą i piekną księżniczką. A każdy artykuł w promocji i to wyłacznie dla Ciebie- tylko dlatego, że kiedyś wysłałaś swoje CV odpowiadając na ogłoszenie- w niesamowicie rewelacyjnych cenach zaczynających się już od 9.990 złotych! Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thrth
No i wszyscy w domu ryczymy ze śmiechu. Antek Bereda, twój tekst jest rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cojest.....
ale to jest normalna, miedzynarodowa firma ktorej produktow od lat sama uzywam! sa w wielu sklepach ! to prawdziwa firma i watpie by zajmowala sie takim gownem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek Bereda
Często jest tak, że duża spółka zakłada spółkę zależną (tzw. "córkę") i pod inną marką prowadzi mniej poważną (czyt. mniej etyczną) działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po_prostu_
dajac ogłoszenia o rekrutacji robią sobie reklamę, a tak naprawdę nikogo nie poszukują do pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klussseczka
Po prostu dlugo trwa rekrutacja. Oni juz maja twoje cv wiec nie ma sensu wysylac po raz kolejny pewnie za 2, 3 tygodnie zaczna dzwonic do ludzi. W mojej firmie rekrutacje tez trwaja dlugo i nikt sie temu nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cojest.......
kurcze, chcialabym aby tak bylo, zeby to tylko dluga rekrutacja byla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsfnnn
nie patrz na to tak emocjonalnie bo się wykończysz zanim robotę znajdziesz. niestety - życie jest brutalne a poszukiwanie pracy to jedna z gorszych rzeczy jakie moga się nam przytrafić. nie " rozczulaj " się nad kazdym ogłoszeniem bo sie rozmienisz na drobne . wysyłaj raz do dwóch razy - jak to uczciwa oferta i cię zechcą to zadzwonią a jak nie - szukaj innych aż do skutku , wierz w siebie i spróbuj patrzec optymistycznie ( wiem co mówie niedawno byłam bezrobotna 7 m-cy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k333
Witam! Mam też pewne wątpliwości co do niektórych ogłoszeń . No bo jak można rekrutować pracowników do pracy w dniu 30 09 w ogłoszeniu które jako nowe ukazuje się 0510? albo ciągłe rekrutacje na to samo stanowisko, opatrzone jako pilne, z duża ilością aplikacji? Szukam tez pracyw z ten sposób, ale powoli jestem juz zniesmaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgnhr
świadczy to też o "rzetelności" portalu skoro nie weryfikuje ogłoszeń i sa kwiatki typu praca 30.09 a ogłoszenie 5.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko bron boze nie wyslajcie ksera dowodu, bo to juz leniwi kanarzy wpadli na ten pomysl by nie lazic po autobusach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×