Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miauczydelko

uwielbiam takie dni

Polecane posty

uwielbiam takie dni kiedy mam wolne..nie musze isc do pracy...moge sobie wziac do kompa cos do zarcia i zasiasc w nostalgicznym nastroju na kafe i popisac bzdurki...:) chyba nie jestem stworzona do pracy..ja lubie lezec i pachniec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tam
A kogo to obchodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze tak zapytam
a mylas sie chociaz przez ten czas raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s pouykiem
nie chadzam do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge sie pisac....wczoraj byly 4 driny ..w sobote moze byc gin.....choc dzis mam romantyczny wieczor z winkiem...no i ....z moim partnerem ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiuczydelko sloneczko
ty o swoich warunkach tu nie pisz, apmietamy twoja pokazowa fote. wygladasz jak stara lampucera, do slicznej ksiezniczki to ci daleeeeekooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gin odpada ale chętnie sobie zapalę z wami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Greka.....to preferuje raczej panow naszej narodowosci ...ale zawsze moge popatrzec....no chyba ze nie wytrzymam i sie dolacze....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejciu jejciu...
Miauczydełko, ależ z ciebie puste babsko. ręce i cycki opadają. leż i pachnij kolejne 13 lat, ale spójrz w lustro i oprzytomniej. nie jesteś najmądrzejszą, najpiękniejszą i najbardziej pociągającą istotą na Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam nic nie opadlo...ani rece ani tymbardziej cycki....a myslenie o swoich wysokich walorach dziala dobrze na psychike i pozwala isc przez zycie z podniesiona glowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie nie jestem zwolennikiem wyzywania ludzi, których nie znam, ale taka baba jak Ty to przekleństwo. Dobrze, że już znalazłaś kogoś, kto Cię przygarnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tych misiow
ktorzy ja przygarniali, bylo juz paru - predzej czy pozniej kazdy ja zostawial. nie do pomyslenia - taka namietna cudowna piekna kobiete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×