Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko. tak. pytam

18 lat, dziewica..

Polecane posty

Gość tylko. tak. pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko. tak. pytam
ostatnio powiedziałam kumplowi, że jestem dziewicą i coś się między nami zmieniło.. sama nie wiem co. czy to mogło go wystraszyć? czy bardziej mu się spodobać? kompletnie nie potrafię go rozgryźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze jego zapytaj zamiast pytsac ludzi, ktorzy nic o nim nie wiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko. tak. pytam
szczerze mówiąc to byłoby głupie, bo nic nas nie łączy, poza małym flirtem. Inaczej się do mnie zwraca, jest bardziej spokojny, tylko nie wiem czy to ma być oznaka tego, że go to wystraszyło i nie chce niczego więcej czy w odwrotną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz szanse 50/50 i nitk Ci nie powie tak naprawde, dopoki sama go nie dopytasz. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego że dziewica:) jak go wystraszysz to nie jest nawet Ciebie wart. Bo niby czemu miałabyś go wystraszyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reguły facet lubi dziewice :P może nie chce cię wystarszyć i być tym męskim pierwszym facetem, albo martwi się że go nie zaspokoisz. najlepiej się zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Po prostu kumpel traktuje cię jak normalną dziewczynę, a nie jak jakąś niewyżytą dziwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dranken
taka dziewczyna to naprawdę skarb,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja straciłam dziewictwo w wiek
wieku 18 lat z facetem którego naprawdę kochałam i kocham.nie żałuje bo nie ma nic piękniejszego jak po seksie facet się przytula i mówi "kocham cię" warto czekac...a kolega może w szoku jest ale pewnie pozytywnym..najlepej spytaj wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to oczywiste. Chciał Cię przelecieć, przecież po to flirtował z Tobą. Jak się dowiedział, żeś jest dziewicą, to sobie odpuścił. Szkoda zachodu po prostu. Z dziewicami jest zazwyczaj mnóstwo problemów (z ich zahamowaniami, z namówieniem na seks, itp). Szkoda mu tracić na Ciebie czas, żeby sobie tylko zamoczyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×