Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tak tylko

Życie po drinku naprawdę jest piękne...

Polecane posty

Piję..zaś ..samotny wieczór ..piję za nieudany romans..polodowcowego męża...i za to co mi jedyne w życiu wyszło..dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonajednegomeza
do autorki...jestem z toba....tez mam LODOWCA w domu....wlasnie spi a ja kolejny wieczor sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc pijmy tyle nam zostało..kurwa mać co za lypa:-/ i nie ma to Słona herbatko jak nieszczęśliwa miłość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmlinki
ja też pije za nieudany romans.... i nawet nie wiem dlaczego nie wyszło... Ale znalazłam w barku tylko baileysa i jakoś mi za słodko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no zaraz do AA się będziemy ustawiać w kolejce;) ja zaliczyłam 3 wareczki a teraz winko słodkie czerwone ale będzie spanie albo i co innego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też piję za to ż tkwię w czymś co nie ma szans powodzenia bo kiedy był na to jeszcze czas to byłem dupkiem, a teraz to dla mnie już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słona herbacinko wymienić -to już z lekka pod góreczkę ..z kochankiem też nie wyszło fuck! tiiiaaaa zimnego na cieplejszego:) dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję za nieudany 14-letni związek, za udane dzieci, za nieszczęsliwą miłość, za polskich piłkarzy jutro, za lepszy czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
wszystkie tu gorace tylko ja znalazlem zimna.Cikawe gdzie szukalem;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pije za to samo... no i kurna nie potrzebnie kupilam deske serow do tego wina ..diete diabli wzieli:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj dziewczyny ja to już nawet słyszałam od takiego jednego, że za dużo piję. Bo kobieta to pół piwa powinna wypić albo kieliszek szampana od czasu do czasu. Shit! I ja za takim kretynem latałam, nadal latam.. Tylko już coraz mniej. Zapominam drogie panie. To trudne, ale zapominam.. A to o mnie: "- Minęło pół roku, a Ty dalej zapluwasz się herbatą gdy go widzisz. - Czas jest przeciwko mnie. - Po prostu nie chcesz o nim zapomnieć. - Problem w tym, że ja nie mam o czym zapominać. Nie łączyło nas nic oprócz paru przypadkowych rozmów, uśmiechów i dróg. Po prostu każde jego słowo wywarło zbyt duże piętno na życiorysie. Byle korektor i ruch zegarka w przód tego nie zmyje." 99% o mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitt83
dziewczeta luzik po co sie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titt83
a co my gorsze tylko oni moga zalać robala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×