Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tak tylko

Życie po drinku naprawdę jest piękne...

Polecane posty

Gość fittt83
ola a ciekawa jestem bardzo jak on wyglada?? co z jego brzuchem ...jeszcze jedrny?? czy juzwisi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zona lodowca
moje moze troche spieprzone ,ale alkohol to tylko sparadycznie.Staram sie nie myslec ,odsuwam mysli jak najdalej i jakos idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitt83
kochaniutka nie ma placzów lamentó ...po co ci to???chyba na twoje oczy spuchniete:) głowa do góry zawsze jestes kims super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zona lodowca
twoj lysieje, moj siwieje choleka czas na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitt83
KURDE wlasnie mnie to wkurza !!! SUPER BABKI a tak daja ciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się tylko mówi, ale co zrobić, jeśli boli? :( Ja też staram się nie użalać, nie zamęczać przyjaciół problemami. Nawet często wmawiam sobie, że ich nie ma. Ale to kiedyś się kumuluję i robi się napad histerii... Przynajmniej w moim przypadku. No a %% to w sumie teraz wyjątkowo, bo początek roku akademickiego, na razie 0 nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zona lodowca
z ta wymiana zartowalam ,lubie szpakowatych panow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitt83
mój taz czly lysy ale mamy zycie ... partnerskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę być podłą francą... Bo wiadomo - wygląd się zmienia i nie wiadomo jaka będę za 20 lat. No ale co zrobić jak mi się już mój facet nie podoba? Lubię go, szanuję... Dogadujemy się fajnie. Seks też fajny... Ale fizycznie to kiepsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą edit: dziewczyny, co będę Wam ściemniać... O uczucia chodzi. Wygląd to kwestia 5-rzędna. Kiedy go poznawałam X lat temu wyglądał niemalże tak samo, a jednak urzekł mnie, uwiódł i zdobył moje serce. Więc jednak o co innego chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zona lodowca
Ola u mnie na odwrót.On b.przystojny ,kolezanki mowia'To twoj mąż" a w lózku szkoda gadac 2 min i po sprawie ,zeby chociaz o mnie pamietal a on na drugi boczek i spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitt83
ola jakl cos cie bilii to bierzesz procha na bol... chcesz go usunąć ..no wiec jak boli to usun... nie ważne za jaką cene :) my BABKI damy rade:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitt83
AHH te CHŁOPY JEŁOPY nie widząco mają obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zona lodowca
widze ze upijamy sie na smutno.. dzisiaj do niego dzwonie do pracy on odbiera tel. i mowi -"co chcialas" powiedzcie mi musze cos chciec zeby zadzwonic do niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak nocne Polek rozmowy :) --> też żona lodowca: może to przez ten testosteron... Ponoć to on odpowiedzialny u mężczyzn za łysienie. Z moim jest ok - jest czuły, kochany, namiętny... Ale to jest przeszkodą, bo wiem, że poza tym i kilkoma innymi dribnymi kwestiami jesteśmy innymi światami :/ --> fitt83: masz rację - moje szczęście jest ważne, może nawet najważniejsze, ale... co z tą drugą osobą, za którą czujesz odpowiedzialność? Jest tu gdzieś jakiś kontakt do moderatora ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna jesteś :( oczywiście, że nie musisz nic chcieć dzwoniąc do niego! możesz np. chcieć spytać jak minął dzień... czy pochwalić się, że Tobie minął dobrze. Mogę być szczera? Zobojętnieniem mi tu pachnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zona lodowca
oj masz racje i to wielka, jestesmy 12 lat po slubie nigdy nie bylo wulkanu i pewnie nie bedzie,ale ja bym chciala byc dowartosciowana przez niego . zapomnial chyba ze jestem kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałaś z nim rozmawiać? rozmowa w związku to jest podstawa (ja wiem - banał, ale prawdziwy). W moim związku wszystko się zaczęło psuć przez brak szczerości - niestety z mojej strony :( A teraz w tajemnicach i niedomówieniach (może nawet nie kłamstwach) zabrnęłam tak daleko, że nie wiem od czego zacząć prostowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zona lodowca
kochana on nie widzi problmu ,mowi ze ja cos wymyslam cytuje znow zaczynasz sie czepiac -ja wiem ze oni nie widza tego co my widzimy ale jego kumpel w pracy mial problemy w zwiazku to umial radzic. Czemu nie potrafi sobie poradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz... typowe rozumowanie facetów - wiem, że generalizuję, ale niech ni któraś pokaże wyjątek. Mój też zawsze kiedy mam problem kwituje to stwierdzeniem, że szukam sobie problemów, przesadzam, itd., itp... A może spróbuj go "zawstydzić" czułością. Może jesli on nie chce głębiej się zaangażować, sama postaraj się o rozkwit Waszego związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zona lodowca
Niedyrydy totalna zlewa.Rozmowa z nim to tylko -co na obiad, czemu tylko zupa lub znow to samo.. Czulosc hahaha jak probuje go pocalowac zaczyna udawac ze kaszel ma i nie laskawie nie chce mnie opluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zona lodowca
hahaha mnie tez sie wyczerpaly ,wiec napijmy sie co tam leb bedzie napierdzielal ,ale raz sie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zona lodowca
ok niunia spadam .Leb mi pęka ide do lodowca .. dobranoc Fajnie sie z Toba gadalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×