Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariolka 19

Czipsy w ciąży. Można??

Polecane posty

Gość Mariolka 19

Jestem w ciązy :D i jestem bardzo szczęsliwa :D:D:D Zaczynam właśnie 6tydzień :D Mamusia właśnie przyniosła mi paczkę czipsów Leys grubo krojone smak ser z cebulką :D:D:D i nie mogę się oprzeć. Mogę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ;) Nie sluchaj,blagam Cie,tych co napisza-nie jedz tego,tamtego :-o Jedz to na co masz ochote.Bo jak Ty masz na to ochote to znaczy ze i dzidzia. Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można oby tylko
czipsy nie zastąpiły wartościowego jedzenia, fast ma być dodatkiem, a nie głównym składnikiem jedzenia, gratuluję dzidziusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dobra...
mam ochotę na piwo...czyli dziecko też ma? coool.......:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz jedz
i patrz jak ci nie tlyko brzuch ale i tyłek rosnie do rozmiarów szafy trzydrzwiowej ;P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.Ale widze,ze niektorzy nie potrafia rozrozniac.Ja akurat w ciazy nie mialam ochoty na alkohol,ale moja kolezanka tak i od czasu do czasu pila szklaneczke NISKOPROCENTOWEGO piwka. 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie można czipsy
musisz tez z wszelkiego jedzenia zrezygnowac i nauczyc sie zyc jedynie miloscia do fasoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet wode specjalną
trzeba pić, zwyklej kranowki absolutnie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Teoretycznie można tylko po co siebie i dziecko faszerowwac chemia? W chipsach nie ma ani jednego wartościowego skladnika. Za to jest szkodliwy olej palmowy, bardzo duża ilość soli, konserwanty, barwniki, polepszacze, no i alrylamid. Lepiej zjeść jakiś owoc czy warzywo a nie taka chemię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Mama

Oczywiście że możesz .. jedyne czego nie jedz to przetworzonego jedzenia i nie pij alkoholu. To wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelie
6 godzin temu, Gość Aga napisał:

Teoretycznie można tylko po co siebie i dziecko faszerowwac chemia? W chipsach nie ma ani jednego wartościowego skladnika. Za to jest szkodliwy olej palmowy, bardzo duża ilość soli, konserwanty, barwniki, polepszacze, no i alrylamid. Lepiej zjeść jakiś owoc czy warzywo a nie taka chemię. 

OMG 😕 nie chciałabym Cię mieć za matkę, przyjaciółkę itp 😕 TEORETYCZNIE możesz, ale ogólnie to samo zło, maksymalnie rozwali Ci zdrowie o w ogóle trumna 😕 jezUuu, każdy wie  że chipsy nie są zdrowe (jakby autorka o tym nie wiedziała, to nie pytalaby na forum, zwróć uwagę  że nzaniepytala czy może zjeść marchewke), zatem Twój tekst o tym, ile mają złych składników jest zbędny... wszyscy wyobraź sobie wiemy, że LEPIEJ zjeść warzywo czy owoc (!!!), ale (uwaga, będzie szokujące info) chipsy większości z nas BARDZIEJ SMAKUJĄ!!!!! 

Kocham takie rady jak Twoja 😕 w sumie teoretycznie można uprawiać sex, ale po co ryzykować ciąża i choroba genetyczną? Nie lepiej się poprzytulac, pocałować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Wszystko z umiarem. Jak zjesz raz na jakiś czas bombę to się nic nie dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Ej ale po co odświeżaliście  temat z przed 10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość Amelie napisał:

OMG 😕 nie chciałabym Cię mieć za matkę, przyjaciółkę itp 😕 TEORETYCZNIE możesz, ale ogólnie to samo zło, maksymalnie rozwali Ci zdrowie o w ogóle trumna 😕 jezUuu, każdy wie  że chipsy nie są zdrowe (jakby autorka o tym nie wiedziała, to nie pytalaby na forum, zwróć uwagę  że nzaniepytala czy może zjeść marchewke), zatem Twój tekst o tym, ile mają złych składników jest zbędny... wszyscy wyobraź sobie wiemy, że LEPIEJ zjeść warzywo czy owoc (!!!), ale (uwaga, będzie szokujące info) chipsy większości z nas BARDZIEJ SMAKUJĄ!!!!! 

Kocham takie rady jak Twoja 😕 w sumie teoretycznie można uprawiać sex, ale po co ryzykować ciąża i choroba genetyczną? Nie lepiej się poprzytulac, pocałować?

Smacznego 😀. Mi na szczęście takie swinstwa słone nie smakują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×