Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VB

Zastanawiacie się czy kupować perfumy na Allegro? Zobaczcie typowy przekręt

Polecane posty

Tu macie kolesia który sprzedaje markowe perfumy po niesamowicie niskich cenach. Tylko dziś.... haha, a potem znika. sprzedaż 3 sztuki. czego? Otóż doładowania orange za 5 PLN. 15 złotych kosztowało go zrobienie sobie 3 pozytywnych komentarzy. To jest typowy oszust. UWAŻAJCIE NA TAKICH !!!!! http://www.allegro.pl/item776347824_versace_fraiche_pour_homme_100ml_wyprzedaz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psocia klocia
ja kupilam juz 3 perfumy na allegro i jestem pewna ze to orginaly. kupuje zawsze u tego samego sprzedawcy i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarloczna bestia
ja kupuje perfumy na allegro , w bardzo niskich cenach i na 100 oryginaly.. nie kazdy sprzwedawca to przekret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audi Q7
dajcie namiary na wiarygodnych sprzedawcow perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baszbavwera
a ja nie rozumiem tego wytłumacz łopatologicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psocia klocia
nie bede dawac bo i tak przed chwila to wysmiales. jak masz q7 to mozesz sobie perfumy w perfumerii kupowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audi Q7
jaka zazdrosnica,no nie moge!!! to ze mam q7 nie znaczy ze mam nie kupowac na allegro prosta dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze pytanie do pomarańczek powyżej. Za ile kupujecie na Allegro perfumy 100 ml? I jak jesteście w stanie poznać, że to oryginały? podróbki na oko nie rozróżnicie i zapach dla niewprawnego nosa jest taki sam, tylko po kilku godzinach już go nie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psocia klocia
nie nie u tego co Ty piszesz nie kupuje, mi chodzilo o to ze mam swojego u którego kupuje, wcale nie ma tak tanio, ale na pewno taniej niz w perfumeriach, a z tym ze oszukuja na allegro to masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audi Q7
i nie WYSMIALEM tylko WYSMIALAM-jestem kobieta zazdrosnico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psocia klocia
taka prosta nie jestem Ty po prostu nie zrozumiales mojego zartu;) nie jestem zazdrosna, gratuluje CI dobrego auta , bardzo mi sie ten model podoba;) a co do pytanie po czym odrózniam ze to orginaly, wlasnie po tym ile zapach sie trzyma, po zabezpieczniach które są w kartoniku w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psocia klocia
O7 nie denerwuj sie :) ja kupuje o jakies 100 zl taniej jak chcesz podam Ci u kogo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakaaaa
Podaj teraz z u kogo kupujesz a za chwilkę zgłoś do usunięcia. Plissssssssssssssss:) Pani q jest wyniosła po prostu, nie przepraszaj jej już więcej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarloczna bestia
ja ostatnio kupowalam perfumki britney spears ktorych uzywam od zawsze.. na allegro zaplacilam 130 zl za 100 ml podczas gdy w perfumerii za 100 ml zawsze place nie cale 140€.I jestem pewna ze to oryginaly poniewaz uzywam ich od lat i caly dzien czuc je na skorze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audi Q7
wiec podaj linka,skoro jest okazja kupic taniej to po co przeplacac?? a to ze mam takie auto nie znaczy ze jestem milionerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psocia klocia
u moskub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baszbavwera a ja nie rozumiem tego wytłumacz łopatologicznie Wytłumaczę Ci łopatologicznie. widzisz ile perfum wystawił? Z kazdego rodzaju po kilkadziesiąt. Cena wszystkich taka sama i kilkukrotnie nizsza od ich prawdziwej wartości. pomijając cło 80%, to i tak cena jest 3 razy niższa, niz np. w internetowych perfumeriach. Wyprzedaż? Nawet kupione w hurtowni perfumy kosztują więcej. Nikt by oryginałów nie wyprzedawał po takiej cenie. Standardowo na Bazarach i gdzie indziej podróbki właśnie tyle kosztują. Teraz zobacz opis, jaki zachęcający - mozesz zwrócić, sprawdzić na poczcie, okazja itd. Typowy, klasyczny przekręt na wmówienie frajerowi, że o to trafiła mu się okazja zycia i trzeba korzystać. Następnie - sprzedał tylko 3 rzeczy wcześniej na aukcjach, żeby zdobyć pozytywne komentarze, a nagle wchodzi z ogromną ilością markowego towaru. A co sprzedał wczesniej dla 3 pozytywnych komentarzy? Nie perfumy, ale doładowania POP za 5 złotych. ile kosztowały go komentarze? W zasadzie nic. Kupił 3 doładowania za 15 PLN i za tyle je sprzedał. Ludzie, ogarnijcie się, bo na takich naiwnych, jak pomarańcze powyżej oszuści zerują i dobrze im się żyje. Powiadomiłem już Allegro o możliwości przestępstwa. wierzcie mi, że świetnie znam środowisko i metody oszustow. jestem starym wyjadaczem. ja was ostrzegam, a wy róbcie sobie co chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audi Q7
misiakaaa-zal ci czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarloczna bestia - zapłaciłaś 130 i to jest mozliwe. Natomiast nie kupisz oryginału 100 ml za 59 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do VB
może założysz topic o tym, jak unikać przekrętów na allegro? byłabym zainteresowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psocia klocia
mnie tez to by interesowało;) dawaj zawsze sie przydadza jakies ostrzezenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vb masz rację
Zamówiłam 3 sztuki perfum od takiego jednego barana.Czekam już trzeci miesiąc.Nie pomagaja prośby,grożby.Jutro idę na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psocia klocia
podaj jego nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe ma jednej reguły jak unikać. Tym bardziej, że na Allegro jest masa zróżnicowanych towarów. pamietajcie, jesli coś nie jest na licytacji, tylko w opcji Kup Teraz, a cena jest niesamowicie niska, to należy się zastanowić. sprawdzamy ile sprzedał już towaru, jakie ma komentarze i za co sa te komentarze. jesli sprzedaje markową sukienkę za 200 PLN, a wcześniej sprzedał 3 ksiązki po 5 PLN i uzyskał 3 pozytywne komentarze, to należy omijac taka sprzedaż. Bo taka sukienka normalnie kosztuje np. 1000 PLN. itd. Częstym przekretem jest e-mail, ze ktoś z zagranicy chce coś kupić poza allegro, bo coś tam. Najczęściej ma to coś współnego z afryką. tak samo nie ufajcie sprzedawcy jak pisze pasek Gucci sprowadzony z USA i sprzedaje go po 99 PLN. To jest podróba i w dodatku tandetna. Miałem taki pasek w ręku. Od oszusta z Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×