Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mrówelka

Zakładam fan klub robienia lodzików!

Polecane posty

4men -> dzięki za kwiatek, za to to na pewno już pieskiem nie będę Cię straszyć :) w zamian za to masz uśmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszczuszka coś nam ten topic zszedł z tematu, więcej zainteresowania było ze strony facetów niż kobiet. Może założymy jakis nowy ciekawszy topic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolinka
kobiet zainteresowanych tematem jest wiecej tylko niestety maja zbyt malo czasu zeby tu zagladac. poza tym zawsze jak wchodze na erotyczny to mi sie chce... jak to dobrze ze mezulo zaraz wraca do domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkooo
Jako mlody ksiadz mysle poznac stala lodziarke, brakuje mi tego, to lepsze niz pelny sex, posrednia droga miedzy sexem i masturbacja. Moze zglosi sie chetna moj mail jackk28@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin - 26
Witam Panie. Odrazu proszę o darowanie sobie negatywnych komentarzy odnośnie mojej propozycji, ponieważ działają one jak powietrze... W związku z tym, że pasuje mi póki co umilanie życia kobietom za pieniądze, chcę zaproponować nieśmiałym kobietom wspólne zabawy w sieci poprzez Skype'a. A jeśli nie wspólne to mogę być Twoim podwładnym, posłusznie wykonującym Twoje skryte do tej pory marzenia... Więc jeśli troszkę skoczyła Ci adrenalnika i ciekawa jesteś jakby to było, proszę o kontakt... marcin.odloty@gmail.com Oczywiście zupełna anonimowość... Pozdrawiam! Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×