Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda rosjanka

szczesliwy on, szczelsiwa ona.czyli jak przyciagac odpowiednich facetow.

Polecane posty

witam:), w moim zyciu uczuciowym zwykle bywa tak,ze zakochuje sie bez wzajemnosi, ajesli juz nawet facet jest mna zainteresowany, to po jakims czasie odpuszcza, gdyz mi z abardzo zalezy i nie zachowuje sie swobodnie. a we mnie zakochuja sie ci, ktorymi ja nie jestem zainteresowana. jak czytam, czy slysze o takim szczeslciu, jakim jest wlansie trafienie na faceta, ktorym Ty jestes zainteresowana i ktory jest Toba zainteresowany, to wydaje mi sie to nieosiagalne.wszyscy, ale nie ja. co robic, by i mi sie udalo?by przyciagac ten typ faceta, ktory mnie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don_Cor_Leone
Przebywaj w miejsach, w ktorych oni moga przebywac. W kosciele nigdy nie znajdziesz "macho", a w dyskotece nigdy nie znajdziesz inteligenta, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mklm
najbogatszym byłby ten , kto wynalazłby lekarstwo na kaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie znalezc inteligenta
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie pomaga! nie wiem, czy ja wygladam jakos nie tak, jak sama o sobie mysle, hm.chcialabym, zeby sluchal podobej muzyki, zeby lubil miej wiecej co ja, chcial sie bawic, ale nie jaral np ziola:O ja chodze do klubow sie bawic, i wcalenie znaczy, ze jestem tepa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
nie tylko Ty tak masz, jest multum kobiet/mezczyzn o takim samym nastawieniu i teorii ale to kwestia tego ze 1.nie zadowalasz sie byle kim ( masz wymagania) 2.moze na nieodpowidnim gruncie jestem a za jakis czas sie znajdziecie duzo jest ludzi rozne potrzebny rozne wymagania .. i tyle nie mysl ze to jakis pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don_Cor_Leone
Co, jak co, ale czaty to naprawde dobra metoda. Jak ktos sie interesuje psychologia to kilka dobrze zadanych pytan a uzyskane odpowiedzi bardzo szybko wykreuja portret psychologiczny. Po co masz sie spotykac w ciemno, jak mozna dana osobe szybko i przy niskim nakladzie pracy przeswietlic. Pozniej np. rozmowa glosowa, wiedorozmowa, no i spotkanie. Jesli przejdzie, to mozna cos dalej kombinowac. No i na ogol na czacie klamia Ci, ktorzy uzywaja slow typu "skont jestes", "jusz", itp., oraz chwala sie swoimi BMW, a takich to rozpoznaje sie w minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie gadac na czatach, malo powaznym jest dla mnie ktos, kto posiada konto na fotce.pl:O i inne takie:) fakt, wiele osob tak ma, nie ma co sie nad soba uazalac.tylko czuje sie dziwnie, bo inni maja juz kolejna osobe(niektore fajne, niekotre mniej),a ja stoje w miejscu. no ok, skoro tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×