Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aktuelle melle

eks baba

Polecane posty

Gość aktuelle melle

mam dość "przyjacielskiej" eks baby mego chłopa ;) Mianuje się ona jego wielką przyjaciółką (rozeszli się, bo się puściła) A rozzłościła mnie ostatnio swoim jednym zachowaniem - siedziałam na portalu społecznościowym na koncie swojego faceta i nagle ona zagadała za pomocą komunikatora na tym portalu Zaczęła pisać, po kilku zdaniach odpowiedziałam, że X nie ma i ja używam tego konta w tej chwili W tym momencie zaczęła tłumaczyć, że nie wie czyje to konto i chciała się właśnie dowiedzieć .... A po sposobie wypowiedzi wcześniejszej było widać, że wie kto jest kto .... zaczynam się tym martwić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj eksyyyyyyyyy
napewno chce z nim spac jeszcze.....................!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jka ciebie rzuci
to tez bedziesz eks baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktuelle melle
hmm to chyba logiczne :) ale mi chodzi o fakt, że jest dwulicowa A nie chce mi się udowadniać to facetowi memu, może sam przejrzy na gałki oczne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee daj kobicie
czas,moze go wciyz kocha i liczy na pojednanie i nowa szanse? Czy dlugo byli ze soba,a Wy jak dlugo jestescie razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może przejrzy
na te gałki i do niej wróci, masz rację daj mu szansę, przecież jedną zdradę można wybaczyć, kobietki zwykle wybaczają, to i faceci powinni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktuelle melle
byli razem ok 1,5 roku, my jestesmy razem ponad 4 :) nie wróci do niej, ślub panienka wzięła z tym gościem, z którym doszło do zdrady (tak czasem myślę, że ona wzięła ten ślub, bo się bała wyjść na "większą dziwk.ę " - bo wg mnie i innych osób postronnych (całkiem) on niezbyt dobrze ją traktuje (ponoć poniża w towarzystwie) a Ty co mi tak źle życzysz? co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdnaime troche
spieprzylas sprawe. moglas poczekac co napisze, samej odpowadac w formie bezosobowej. dopiero jakbys sie dowiedziala jakie ma plany moglabys np powiedziec xze to ty i zeby sie odczepila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktuelle melle
hehehe - dobre :) mogłam - masz rację, ale .... wyszło inaczej Mogę ją tam jeszcze "dopaść" jak się postaram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×