Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eleana

Strach przed 2012

Polecane posty

Wielkimi krokami zbliżamy się do tej przerażającej daty Grudzień 2012. Co prawda jeszcze nam zostało nieco ponad dwa lata, ale ostatnio ludzie faktycznie coraz częściej się zastanawiają czy przypadkiem czegoś w tej przepowiedni nie ma. Ja osobiście nigdy nie zwracam uwagi na tego typu wróżby. Nie jest to pierwszy koniec świata jakim nas straszyli i za pewne nie ostatni. Dla tych którzy jednak potrzebują nieco więcej przekonywania co do błędu w proroctwie zachęcam do przeczytania artykułu na stronie http://www.ithink.pl/artykuly/aktualnosci/swiat/konca-swiata-nie-bedzie-w-2012/ , tam autorka bardzo naukowo podchodzi do zagadnienia. Póki co pozostaje nam tylko czekać. Hollywood z pewnością w między czasie zaserwuje nam kolejny film o zagładzie ziemi, tak żeby nas wprowadzić w odpowiedni nastrój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward z Puńska
Od czasu gdy trenerem reprezentacji został Stefan Majewski, nie mam obaw o 2021. Wyjdziemy z grupy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnikP
jesli to prawda to trudno jesli nie to zyjemy dalej , moj tata ma taki program symulator ruchu gwiazd i z tego co mowil slonce w 2012 roku wejdzie w jakas galaktyke ( najprosciej mowiec miedzy planety ktore moga zdezyc sie ze sloncem a bez niego oczywiscie zycie na ziemi zniknie) ale ponoc to sa przypuszczenia mowil tez ze NOSTRADAMUS wlasnie przewidzial to wejscie tego zlonca do tej pory jego przepowiednie sie sprawdzaly... , ale spojzmy na to z innej strony koniec swiata mial byc w 1999 roku potem w 2000 potem miala byc jakas parada planet , potem cos tam sie ustawilo w krzyz... i co? zyjemy uwierzcie za codziennie jakies isnienie ma swoj koniec swiata ktos umiera , jesli cos stanie sie ze sloncem dowiemy sie o tym po 8 min bo tyle leci swiatlo ze slonca na ziemie , ale mysle ze koniec swiata to my ludzie zgotujemy sobie tu na ziemi tymi konfliktami wojnami... zyjmy z dnia na dzien a co bedzie w 2012 roku nikt nam nie odpowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guufhjdyjt
dla mnie przerazajacy byl grudzien 2008 co mi tam 2012, jak tragedia juz mnie dopadla :O bojcie sie dalej, w kazdej chwili moze was spotkac cos zlego, a te ciagle 2012, 2012 zenada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×