Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita84

Otwarcie salonu kosmetycznego/fryzjerskiego

Polecane posty

Czesc! Zastanawiam sie nad otwarciem salonu urody w Warszawie - poprosze inf doswiadczone osoby - co sie lepiej oplaca - Fryzjerstwo /Kosmetyka / Manicure - Pedicure czy solarium? W lokalu moge zmiescic dwie z powyzszych profesji - zadnej z nich nie ma w okolicy. Salon zamierzam wyposazyc dosc tanim kosztem - uzywane meble w dobrym stanie, i miec dosc korzystne cenowo uslugi. Nie orientuje sie jeszcze jakie sa pensje dla pracownikow, i przecietne obroty w salonie ( duze osiedle, ulica bez ruchu autobusowego, budynki 4-5 pieter gesto zabudowane) poprosze o pomoc osoby pracujace w tych zawodach, jak i inne majace uwagi na ten temat :) Bede wdzieczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.monimar.pl Specjalizujemy się w wyposażeniu gabinetów kosmetycznych, salonów odnowy biologicznej oraz ośrodków spa & wellness. Proponujemy szeroki wybór sprzętu SPA: kapsuły , fotele do pedicure, fotele elektryczne, leżanki, urządzenia do liposukcji, mezoterapii bezigłowej oraz inny sprzęt medycyny estetycznej renomowanej firmy Baylla SPA. Współpracujemy z najlepszymi firmami kosmetycznymi! Nasi doświadczeni, pełni pomysłów oraz dobrych rad przedstawiciele dojeżdżają do gabinetów na terenie województwa śląskiego i okolic. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, wciąż się rozwijając śledzimy na bieżąco nowości w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej regularnie odwiedzamy targi i kongresy kosmetyczne. Stawiamy na ciągły rozwój, ulepszanie jakości naszych produktów i usług, a satysfakcja Naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Profesjonalne kursy w Centrum Szkoleniowym MONIMAR prowadzone są według autorskiego programu i są przeznaczone zarówno dla osób, które ukończyły szkołę kosmetyczną i chciałyby uzupełnić swoją wiedzę i umiejętności praktyczne jak i dla osób, które nie miały styczności z kosmetyką profesjonalną. Szkolenia prowadzimy w oparciu o najnowocześniejszą technikę, wiedzę i wieloletnie doświadczenie Naszych instruktorów oraz na najwyższej jakości sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam temat bo pewnie nie jedna osoba myśli właśnie o tym, żeby otworzyć swój własny gabinet fryzjerski a ja trafiłam kiedyś na stronę hurtowni fryzjerskiej - veba.pl, w której pewnie taniej niż gdzieś indziej można wyposażyć sobie salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga97
Duży wybór poszukiwanego na rynku branży kosmetycznej sprzętu znajdziesz w sklepie internetowym pod adresem gabinetspa.pl. To moim zdaniem nie tylko jedna z największych w sieci ale najbardziej konkurencyjna cenowo oferta sprzętu naprawdę bardzo wysokiej klasy. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mini spa z zabiegami i nie narzekam :) ale to trochę kosztuje, żeby zatrudnić odpowiednie osoby, bo wiadomo, że sama się na wszystkim nie znasz. Najważniejsza jest jednak dobra reklama. Ja ostatnio stawiam na identyfikację wizualną i wszędzie zamieszczam swoje logo. Teraz kupiłam nawet ręczniki http://texpol.net.pl/ - kapitalne są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedziesz miala zabiegi dobrej jakosci to na pewno klientki przyjda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinnas postawić na dobra i profesjonalną reklame wizualna. Nie od dzis wiadomo , że to co cieszy oko jest lepiej odbierane. Jak bys szukała ludzi który robia takie czar mary możesz zobaczyc na ta stronkę http://www.kot.wroc.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×