Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asmldal

BIŻUTERIA Z AVON-u MA KTOŚ?

Polecane posty

Gość asmldal

HEJ poszukuje bizuterii .. nie wiem w którym była ona katalogu ale był to naszyjnik z tygrysem oraz kolczyki takie głowy tygrysów . kosztowało to chyba z 25 zł orintuje się ktoś jak się nazywał ten zestaw? i gdzie mozna go znalesc szukałam go i nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem konsultantką
ten zestaw jest w najnowszym katalogu15/2009 z niego zamawia się po 20 października i cena kolczyków jest 19,90 a naszyjnika 24,90 a nazwa to Tigresse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze nie polecam kupowania biżuterii z Avonu, bo na żywo wyglądają o wiele gorzej niż w katalogu, niestety. sama się sparzyłam i staram się odradzać też innym. ;) po prostu zmarnowane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewarto, niewarto. co tanie to drogie. lepiej kupić sobie coś porządnego u jubilera i mieć na lata. jeśli o złoto chodzi, to polecam zaglądać do rafidu. mają fajne promocje, często zdarza mi się kolczyki u nich kupować i jestem z nich baaardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wychodzę zawsze z założenia, że taniej biżuterii nie ma co kupować, bo po paru razach szarzeje i kompletnie nie nadaje się do noszenia. Ja od niedawna, co prawda z polecenia(od koleżanki) dowiedziałam się o jednym sklepie, w którym już ciągle kupuję. I przynajmniej nie muszę się pozbywać biżuterii po kilku tygodniach. W diamondscenter.net mają właśnie taką biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam to w katalogu ale
tam po pierwsze dobierają tak piękne modelki że ich uroda mydli oczy, nawet w najbardziej tandetnej biżuterii wyglądają szlachetnie, zjawiskowo. A po drugie zdjęcia tej biżuterii są sztuczne, przekombinowane i jeśli na zdjęciu biżuteria jest złota a kosztuje 40 zł to wiadomo że w realu będzie tylko pozłacana wszyscy wiemy jak wyglądają pozłacane rzeczy, tanio, tandetnie, odpustowo. Tak też wygląda ich biżuteria w realu. Też mi się podobał ten zestaw z tygrysami ale na logikę biorąc to na pewno w realu nie wygląda tak dobrze jak na zdjęciu, nie widziałam co prawda tego ale mogę się założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy dziewczyny spamujecie
jakieś rafidu. pl czy diamondscenter.net. Jakieś profity macie z tego ? Przecież tam jest biżuteria za 1500zł. Chyba jesteście nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1500złotych?! Nie stać mnie na taką biżuterię... A na rafidu, jak już wspomniałam, poluję na promocje i wyprzedaże, na takowych naprawdę można ustrzelić coś fajnego, a nie powalającego cenowo. A co do normalności... Nie ma ludzi normalnych, są tylko źle zdiagnozowani :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizuteria w avonie tez nie jest tania...... sa np kolczyki po 25 zl...za tyle to ja u zwyklego miejscowego jubilera mam np niewielkie srebrne kolczyki....albo doloze niewiele wiecej a tu? z jakiego metalu one sa wykonane..zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też prawda
za 20 zł to ja mogę sobie kupić łańcuszek ze srebra. Sztuczna tandeta za wygórowaną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja kupilam kiedys komplet z avonu kolczyki i naszyjnik i po kilku miesiacach mi to tak zciemnialo ze nawet nie dasie tego odczyscic a sliczny byl i moim zdaniem to jest wyrzucenie pieniedzy w bloto lepiej kupic srebrna bizuterie niz jakies g*wno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia898
Witam :) Poszukuje biżuteri z avonu, komplet został kupiony jakieś 2 lata temu (pozyczyłam go od koleżanki i zgubiłam 1 kolczyk, muszę odkupić) Niestety nie wiem jak nazywał się ten komplet :( Szukałam na allegro i innych aukcjach ale nic nie znalazłam. Komplet był dość elegancki, czarny. Kolczyki czarne wiszące składające się z 3 łańcuszków na których są czarne koraliki. Naszyjnik jest dość okazału, wygląda jakby skaładał sie z kilku par kolczyków (od głównego łańcuszka wisi kilka o różnych długościach, środkowy jest najdłuższy). Dziewczyna, której był ten kompelt przeżywa jakby straciła pamiątkę po babci więc muszę znaleźć taki sam. Jestem załamana... Pomóżcie!!! Błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawa19845
Odradzam kupowanie biżuterii AVON, mimo, że sama jestem konsultantką. Kupiłam ostatnio naszyjnik Cecilia, który popsuł się od razu (bez noszenia), kiedyś miałam podobną sytuację z innym naszyjnikiem (nazwy nie pamiętam). Jakość bizuterii naprawdę kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×