Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomoc ksiegowej

praca w biurze rachunkowym

Polecane posty

Gość pomoc ksiegowej

kto pracuje jako pomoc ksiegowej lub inna w biurze rachunkowym? czy po liceum ekonomicznym mam zanse sie zalapac do takiej pracy? mam 33 lata i nie pracowalam . a teraz szukam czegos zeby sie gdzies zaczepic. kto pracuje podobnie ? jakie sa obowiazki? co trzeba umiec - podstawy. ktos pomoze? i jakie zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek co ma koniobijkę.
To co ty babo stara robiłaś, że do roboty ci się nie chciało pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc ksiegowej
bij dalej konika i sie nie interesuj!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk*
Ciężko jest, ja też się staram ale ciężko, nawet po studiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez mam 33 lata
z tym ze skonczylam studia pedagogiczne a teraz koncze technika rachunkowosci i tez ciezko cos zlapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivvvvvvvvona
idź na staż do biura rachunkowego i będziesz miała doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc ksiegowej
ivvvvvvvvona tez o tym myslalam tylko czy mnie stara babe bez doswuiadczenia ktos zechce na staz? nie pracowalam bo tak mi wyszlo w zyciu... duzo by pisac .....a teraz szukam pracy i jestem zalamana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od niedawna weszly nowe
przepisy w Urzedach Pracy i teraz takie "stare baby" jak Ty moga isc na staz :) maksymalnie 6 miesiecy. Wczesniej ten przywilej mialy tylko mlode osoby, bodajże do 25 roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja po
studiach ekonomicznych - rachunkowosc i staram się do policji A i też mam 33 lata :) Rachunkowość to ciężki temat w gąszczu stale zmieniających się przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna jest, moi znajomi zalozyli biuro, cos takiego www.biurocru.pl i mowia, ze spoko sie pracuje, praca przy biurku, no ale przynajmniej spoko placa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś z Warszawy, polecam Ci biuro rachunkowe Liczyk ;) Odbywałam tam kiedyś praktyki i pracowało mi się tam wyśmienicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto poszukać czegoś na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami godnymi uwagi, warto odwiedzić i spróbować swoich sił właśnie z jednej firm, które tam się znajdują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka_wawa
a skąd jesteś? w okolicach Warszawy (dokładnie Wołomin) polecam biuro rachunkowe, w którym możesz naprawdę sporo się nauczyć w miłej atmorferze. Tu masz link: https://www.facebook.com/INTAXIA lub www.intaxia.pl Nie dziękuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×