Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochanawnim

zaslony i firanki

Polecane posty

Gość zakochanawnim

Dziewczyny gdzie kupujecie ladne zaslony i firanki? Przegladam w necie i w sumie na allegro wychodzi chyba najtaniej. Czy zamawialyscie na allegro, mozecie polecic sprawdzonego sprzedawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro kupiłam tylko firanki-makarony resztę kupuję albo na targu (bardzo tanio) albo w sklepach (drożej, ale większy wybór)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawnim
dzieki dziewczyny, a moze mi cos polecicie bo ja chyba nie mam glowy do urzadzania domu. Mam dosc szeroka sciane z oknem 3,40m. Ta sciana jest w kolorze szarym, sufit natomiast i sciany boczne w czekoladowym. Jak widzicie pokoj jest ciemny :-0 Jak to rozswietlic i ozywic? Myslalam tylko o czyms po bokach robiacyhc za zaslone i lambrekinie. Moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z targu to badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam/a jesteś badziew mam kuchenną firankę z targu i barddzo mi sie podoba do stalowych/szarych ścian koleżanka dała białe zasłony i białe firanki - wyglada trochę dziwnie, ale przynajmniej rozjaśnia pomieszczenie ja nie lubię ciemnych klimatów, wszystko mam pastelowo-bało-jasno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowy sufit masakra
A to Twoje mieszkanie? To przemaluj sufit. Ja zasłonki i firanki kupiłam w ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawnim
tak moje, nie bede przemalowywac bo bylo niedawno malowane, mam dosyc :-) wiem ze jest za ciemny sufit ale mnie sie podoba. Ja sie pytam o okno a nie kolory scian. Ewa nie chce dawac snieznobialej firanki, myslalam raczej o przelamaniu tego pomaranczem, bezem, zlotem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowy sufit masakra
ja kupiłam właśnie pomarańczowe, takie lekko połyskujące w ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poradzę Ci, bo to w ogóle nie moje klimaty, nigdy tak nie urządzałam wnętrz, nei mam zdania na temat ciemności :) oprócz tego, że mi nie leżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdds
Ja bym dała firankę pastelowo różową. Róż pasuje i do szarego i do brązowego dając ładny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawnim
Dzieki dziewczyny za wszystkie podpowiedzi, faktycznie ladne ale ta ostatania za jasna, nie chce wlasnie bialej, kusi mnie taki pomarancz polyskliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Takie z połyskiem kupisz na allegro -sprzedający firma wistil z Kalisza.W żółto -pomarańczowe pasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kuchareczka
Jak pomarancz, to tylko zaslonka, nie firanka. Firanka bardzo zaciemni ci pokoj, w dodatku brzydko bardzo wyglada z zewnątrz. Sprawdzilam na wlasnym oknie:), ale zaslonki pomaranczowe bedą jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki zara sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieroglifka
jaka firanka pasuje do okna balkonowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×