Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za_szokowana

Właśnie przeżyłam coś niesamowitego - głównie dla Panów

Polecane posty

Świt, godzina ok. 5. Oboje śpimy - Ja i On - oboje na prawym boku, on za mną, obejmując mnie w pasie, moje biodra na wysokości jego bioder(pozycja a`la na łyżeczkę), ja w samej koszulce, on - czasami nago ... dzisiaj jest to czasami ....oboje pogrążeni w glębokim śnie ... Nagle otwieram szeroko oczy ... Przerażona, czuje, że coś smyra mnie po pupie i natrętnie wciska się między pośladki ... Myślę sobie - coś wlazło pod kołdrę - po chwili... uffff.... znam to coś !! To mój najbliższy przyjaciel - Wielki, Sztywny Szu :):) W sumie nie było by w tym nic niesamowitego, gdyby nie fakt, że jego właściciel spał jak kamień - co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości - chrapanie mojego Kochanego jest na to niezbitym dowodem. Panowie, pytanie do Was: czy Wasz kumpel rownież czasami działa na własną rękę?? Aha, sexu nie było - czułabym się jak gwałcicielka, a zboczona nie jestem ... no, może troche zboczona tak, ale pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za_szokowana nl
Z szerokim uśmiechem odwróciłam się w kierunku mego Pana i jakież było moje zdziwienie i przerażenie, gdy mym oczom ukazał się, znikający pod rąbkiem kołdry, wielki obrzezany kutas, który pozostawił na ustach mego kochanego wilgotny ślad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że co? A przypadkiem nie powinieneś/aś już stać w szkole pod klasą i czekać na lekcje "wychowanie do życia w rodzinie" - masz z tym problem jak widać! Przyjemnej nauki :D:D:D [cześć} (czyt. wypad)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za_szokowana nl
ale powiedzcie, czy to normalne, że cała akcja miała miejsce o 5 a ja już o 6 musiałam wleźć na forum i się tym pochwalić? i czy to higieniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snila mu sie kolezanka z pracy
ktora czasami z nudow posuwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że stanął z rana
to normalne, a że przytulony był to się Sztywny Szu między pośladkami znalazł, miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnosząc po umiejscowieniu
Wielkiego Szu to raczej był sen o koledze z pracy, a nie o koleżance :-0 poczuł ciaśniutki odbyt na swojej główce i od razu reakcja typowa dla pederasty :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnosząc po umiejscowieniu
coś o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnosząc po umiejscowieniu
no cóż.........jeżeli kobieta może być pederastą to rzeczywiście jestem ekspertką w tych sprawach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnosząc po umiejscowieniu
coś o tym wie, dopuszcza swoich osiemnastu partnerów tylko na misjonarza, precz z gejami!!! kobiety powinny mieć osłony z blachy pozakładane na pośladki żeny nawet w nocy nie można było ich tam dotknąć!! toż to chore!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erekcja u faceta to stan podniecenia jest przyjemna i połączona z ruchami frykcyjnymi w końcu uwalnia orgazm-wytrysk.Bardzo często występuje podczas snu podczas erotycznych marzeń.U twojego faceta właśnie to występowało dlatego wykonywał ruchy miedzy twoimi pośladkami.Trzeba było wziąć mu penisa i wsunąć w tej pozycji w cipkę miał by jeszcze większą przyjemność .Pamiętaj facet nie kobieta i nic to nie ma wpółnego z tym ze go gwałciłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga1218
Miał stadium snu REM i stąd erekcja. W sumie to normalne - czysta fizjologia. A sen nie musiał być erotyczny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×