Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LatexMaster77

Szukam suczki na stałe

Polecane posty

Witam Wszystkich.Jestem normalnym zdrowym na ciele i umysle mezczyzna lat 32 ,wysportowanym i zadbanym.Temat jaki tu poruszam sprawi pewnie iz posypia sie na mnie gromy i zostane posadzany o niewiadomo co.Otoz jestem zwolennikiem ostrzejszej odmiany seksu z elementami BDSM,jestem mezczyzna zdecydowanie dominujacym jednak nie szukam tu pustej laleczki tylko normalnej wartosciowej kobiety, w miare ładnej i zgrabnej do stałego układu lub zwiazku opartego na zaufaniu i szacunku,zwiazku lub układu w ktorym seks z elementami fetish i BDSM oraz dominacja fizyczna i psychiczna jest bardzo wazny.Nie jestem psycholem ani zboczencem , nie uznaje i nie stosuje ekstremalnych praktyk ani tez jakichkolwiek zachowan zagrazajacych zyciu lub zdrowiu partnerki .Mam kilkuletnie doswiadczenie w "układaniu" kobiety.Jesli wiec jestes uległa dama marzaca o sprobowaniu tego rodzaju praktyk,jesli robi Ci sie miło na sama mysl ze w czasie erotycznej gry moglabys pieknie chodzic na smyczy i w obrozy,byc tresowana,jesli kreci Cie klimat zmyslowej erotyki z elementami fetyszyzmu- lateks,skora,satyna,koturny itd ,uwielbiasz dominujacych facetow, a oprocz tego wszystkiego pragniesz u boku takiego mezczyzny znalezc zrozumienie i szacunek to jestes kobieta dla mnie,odezwij sie to nie boli.Seks nie przeslania mi oczu,byc moze lubisz klimaty Gothic - to dobrze ale nie jest to jakikolwiek warunek,Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny mi szacunek
@jesli robi Ci sie miło na sama mysl ze w czasie erotycznej gry moglabys pieknie chodzic na smyczy i w obrozy,byc tresowana (...),uwielbiasz dominujacych facetow, a oprocz tego wszystkiego pragniesz u boku takiego mezczyzny znalezc zrozumienie i szacunek @Mam kilkuletnie doswiadczenie w "układaniu" kobiety @Szukam suczki na stałe :-D :-D :-D :-D :-D A gdzie tu ten szacunek? Bo kolczatki i kagańca nie zakładasz?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co zakladasz nowe topiki
juz ci pisalam wez bullterierke, bo dobrze znosza bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha zdrowym na ciele
i umysle buhahahaha!!! Prosze jak rozne sa standardy zdrowia w roznych srodowiskach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powiedziales w koncu jakie
jestes rasy... Jak powiesz pomozemy ci dobrac towarzyszke, jestesmy z towarzystwa kojarzenia psow, szukamy suczkom reproduktorow i vice versa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woff woff jestem
wyprowadz mnie na spacer bo chce kupe! bedziemy sie smyrac na pieska na trawniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jestes juz pelnoletni
moge ci pozyczyc za drobna oplata mojego doga, jest bardzo sexy i arlekin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z
Jestem normalnym zdrowym na ciele i umysle mezczyzna lat 32 na ciele moze i tak ale nie na umysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz mojego psa wyprowadzac
jak wyjezdzam? to nie suczka ale na smyczy lubi chodzic i obroza tez sie nie brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuu muuuu
a krowki tez lubisz? albo swinki chrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez chlopie znjadz temat
kociego pazurka ;) ona tma cos pisala ze chcialaby PAna co ja bedzie kochal ale za cholere nie pamietam topicu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udaj się do schroniska dla bezdomnych psów, Suk ci tam dostatek. Może kundel taki jak ty coś sobie wyhaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie olewaj forum
bedzie nam ciebie brakowac pieseczku, hauhau!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesiu gdzie jestes
czekam tu twoja sunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogier-wawa
jest tu chetna suczka na realny układ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×