Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klf8f8fgf

MĄŻ KUPIŁ MI TAKĄ KUCHENKE ELEKTRYCZNĄ ?TRAGEDIA..CO ZROBIĆ?

Polecane posty

to Ci prezent zrobił ;) może się przyzwyczaisz? albo faktycznie wystaw na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahoja
a co z nia nie tak????pojebalo cie?kuchenka jak kuchenka standard:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, standart dla kuchenki elektrycznej to płyta a nie takie grzejniki, jak za króla ćwieczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślał o niej i kupił jej badziewną kuchenkę szczyt marzeń każdej żony - mieć tak troskliwego i zarazem romantycznego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujdzie nawett
nie jest taka najgorsza, w niemczech sie one sprzedaja dosc dobrze. A maz jak to facet mzoe uwazal ze taka jest ok i nie widzi w niej roznicy z inna.Penwie chcial dobrze.Jelsi jednak sie do niej nie przekonasz to sprzedaj badz oddaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam identyczna amiki
tylko zamiast grzalek plyta ceramiczna i bardzo sobie chwale. pewnie chodzi ci o te grzejniki? ze niby nienowoczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to CI kupil
A on to nie bedzie jej uzywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULETTA
Dlatego ja nie lubię niespodzianek. Nie zawsze nas cieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież takie grzejniki
są strasznie niepraktyczne, najpierw się długo nagrzewają, potem ciężko kontrolować grzanie, a potem długo stygną... Miałam takie raaz w jakimś domku letniskowym i nie wspominam tego dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majajajaj
Masz ileś tam dni na odstąpienie od umowy kupna. Może opłaca się pojechać i zwróci towar????????????? Nie byłoby problemu gdyby nie pieniądze w błoto przecież nie piszcie że ma oddac biednym bo nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobna
Też mam podobna. Jak sie wprowadzalam do mieszkania to juz byla i co mialam wyrzucic? Sasiedzi wymieniali na te z plyta indukcyjna, ale te sa szersze i musialabym zrezygnowac z szafki i troche kasy wydac. W starym mieszkaniu mialam na gaz, teraz tylko prad i sie przyzwyczailam na tym gotowac. Pod koniec gotowania wylaczam i dalej korzystam z tego co naciagnelo wiec nic sie nie marnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
E tam, nie jest najgorsza, lepsza niz większość gazowych. Nim obejrzałam na zdjęciu, myślałam,że to z taką kręconą spiralą na wierzchu. Przyzwyczaisz sie, dojdziesz do wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówisz ile kosztowała, ale może warto by było ją opchnąć na jakimś allegro a kupić sobie coś porządnego, ale taniego - np. mastercook? na starym mieszkaniu miałam taką kuchenkę, naprawdę dobry sprzęt, a cenowo wypada całkiem okej. w sklepie moderni możesz obadać ceny, nie powinnaś się przerazić. pytanie tylko, czy się Twój towarzysz życia nie poczuje urażony..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×