Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz zgłupiałam

Skarbówka pomocy!!!!!

Polecane posty

Gość juz zgłupiałam

Prosze o pomoc osoby pracujące w skarbówce. Chce handlowac z niemcami i wystawic tam na towar a dokładnie na pręty stalowe fakturki Vat.Ktos mnie ostrzega przed tymm.nie wiem czy słusznie dlatego mam pytanko: Jakie mam zapłacic podatki ..ile vatu do kiedy i czy sa jeszcze jakies ukryte koszty.Bardzo prosze o pomoc! Napisałam juz @ do US ale do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi..Jestem początkujacym przedsiebiorca i niechciałabym popełnic jakiegos błedu ..zreszta ..zadzierac z fiskusem. Z góry dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nikt nic nie wie
idz lub zadzwon do US i zapytaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zgłupiałam
dzwonilam tam i jakas baba powiedziala mi że od tego jest ksiegowa..zebym zatrudnila..a mnie n arazie nie stac :-( co za naród..jak mozna tutaj uczciwie zarabiac:-(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeslisprzedajesz w polsce
dla niemieckie go odbiorcy to normalnie wystawiasz fakture i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliska
jeśli ten niemiec to firma i ma nadany aktywny nip unijny to normalnie wystawiasz fakture ze stawką 0% vat, bo to jest wewnątrzwspolnotowa dostawa towarów, musisz mieć dokumenty odbioru towaru, podpisaną fakturę przez odbiorcę i tyle, ale jesli chodzi o księgowanie tego to rzeczywiście lepiej żeby to robiła księgowa bo to dość skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×