Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inkking

Jestem nowy-zbiorcza odpowiedz na kilka tematow

Polecane posty

Gość do Ciebie Inkking
"Przejrzalem forum i ten post jest odpowiedzia na tematy typu seks ze wszystkim co ciemne i z trzeciego swiata,pogon za wielka pala,bycie dumna ze zdrady partnera......." Inkking, wiec w zwiazku z tym ten post bedzie odpowiedzia o karaniu wszystkich, prawieniu moralów, dawaniu wryj wszystkim ktorzy na to zasłużą?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teee Orange, zlazłes tu ze smyrania? Dawaj dawaj, spoko , zobaczysz Irwing? Sorki, jeśli nie tak napisałem, jak wiele wpisów zyskasz dzieki mnie.Ale sie boje Ciebie Siooo.:)Aż mi sie nogi zatrzesły ze strachu. Siooo? A Ty może wiesz, o czym tu piszesz? Oświec mnie troche bom burak ćwikłowy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zyciu glupszego posta nie czytalam autorze:/ Siedze na kafe,bo nie mam co robic i nie moge spac,a nie dlatego,ze jestem puszczalska:/ A podyskutowac tutaj mozna z niektorymi normalnie.Slyszalm tez,ze na kefe siedza same pasztety.No to teraz sa juz to puszczalskie pasztety.A ty co saba reprezentujesz??Zaganiacza puszczalskich pasztetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciebie cocco
"powiedz mi inkking i reszta tu obecnych, po co jestescie na tej kafeterii?jestes tu nowy, zawitasz tu chyba na dluzej bedziesz stalym bywalcem tego prezentujacego niski poziom forum skoro tak sie witasz? szkoda, bo wydajesz sie byc bystrym facetem. ...ze kobiety to jeszcze jakos zrozumiem, ale faceci? nigdy tu nie bylam, czasem szukajac czegos w necie znajduje linki do kafe... i czasem wchodze, zerkne i zalamuje sie jakie tu jest dno, niski poziom.czy wy nie macie innych zajec? zdarzylo mi sie odpowiedziec kilka razy na kilka tematów ale bardzo szybko zauwazylam ze nie ma to sensu. nie znacie lepszych miejsc gdzie mozna pisac na forum? jest ich mnostwo, wystarczy poszukac. piszecie o roznych uzaleznieniach... wy jestescie uzaleznieni od kafeterii. równie wstretne-jak i kazde- uzaleznienie " COCCO... gdybys czytala uważniej. nogi do nieba niczego nie szuka. ocenia to co tu sie dzieje nie wchodząc tu celowo szukając atrakcji, pomocy,czy tez chcac sie na czyms/kimś wyżyc. sama dziwnie bym sie poczula gdybym wedziala ze moj maz tutaj przesiaduje :) zastanawialabym sie co jest nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve86kr
a ja bym sie nie przejmowala tym ze siedzi na kafe tylko tym co tam wypisuje.... moj tak jak "w drodze" uwaza to miejsce za pomyłke.... ale ja nie traktuje tu wszystkiego powaznie tak jak założyciel tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve86kr
hm.. po poczytaniu wszystkiego... Inking idz się wyzyj gdzies indziej. to nie miejsce dla Ciebie. za wrazliwy chyba jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonaaaaaa
ale sie koles przejales :-),wez pod uwage,ze wiekszosc wypowiedzi tutaj to mitomania,pewnie net masz od wczoraj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonaaa2
albo został zdradzony i sie wyżywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podoba, tak jak ocenianie- swój osąd trzeba mieć, chyba że jest się ciemnym pionkiem masy społeczeństwa skąd upodobanie do bezzdaniowości jeśli opiera się na krytyce? nie mogę potępiać zdradzających, zabójców, rozwiązłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez twarzy22
ja tez mam swoje poglądy- stanowcze i zdecydowane, myśle podobnie jak autor tematu ale nie chcialoby mi sie was tak umoralniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi was
zdrada to nie powód do śmiechu. wszyscy który doznali takiej krzywdy maja później porobione w głowie. moze autor tematu tez zaznal takiego cierpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskowo
determinacja w takim miejscu albo wkurwia albo budzi smiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w drodze
Coco, ja tutaj niczego nie szukam. Ani znalezienia rozwiązań swoich problemow, ani doradzania komus, ani tez nie chce tu wyladowywac swoich zlych emocji - tak jak robi to inkking. (Bo drogi kolego nie da się ukryc ze gryzie cie ten swiat bardzo) Dlatego spytalam po co tutaj piszecie oceniając jednoczesnie to jak wyglądają taj rozmowy. Wyrazam opinie w miejscu do tego przeznaczonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskowo
mnie nie denerwuje, juz predzej bawi. generalnie jest mi obojetne :) patrze na opinie innych i widze najczesciej oburzenie albo smiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskowo
no właśnie, dystansu. z tego miejsca wlasnie chcialabym zyczyc autorowi tematu trochę dystansu. inaczej skazany jest na wewnetrzne rozterki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskowo
jakis zbiorczy temat, zaznaczanie ze jest sie nowym, widać jak bardzo poważnie podchodzi do problemu. może młody jest, a moze serio tak bardzo go coś gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,że jest nowy na kafe, nieoswojony z tutejszym zepsuciem, przejdzie mu z przyjściem dystansu i poczuciem bezcelowości walki z wiatrakami, i będzie pisał o swoich nieszkodliwych dewiacjach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskowo
albo sie przyzwyczai albo zniknie z kafe :) gorzej jak zostanie a nie przejdzie :) szkoda by było chlopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskowo
nieszkodliwe dewiacje :D zawsze sie cos znajdzie... w koncu to facet... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonaaa2
nie lubie psycholi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskowo
dobranoc wszystkim. inkking wróc do nas jeszcze, chcemy znac twoje zdanie, pokaz nam ze jest sens walki z wiatrakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inkking i co ze jestes nowy? Mamy cie przywitac? ok.... „Witamy cie Innking”. Jesteśmy kolkiem wzajemnej adoracji wiec przedstaw nam problem z którym do nas przychodzisz a my postaramy ci się pomoc. W madry i glupi sposób tak jak rzeczywiście to tutaj wyglada. Wiesz jaki masz problem? Z wiara. Z wiara w ludzi. Z brakiem dystansu i emocjami. Nie widze cie a mam wrazenie ze jak pisales to to kipiałeś złością. Chcesz się wyzyc na wszystkie ciemne bolączki z trzeciego świata to idz na silownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inkking i co ze jestes nowy? Mamy cie przywitac? ok.... „Witamy cie Innking”. Jesteśmy kolkiem wzajemnej adoracji wiec przedstaw nam problem z którym do nas przychodzisz a my postaramy ci się pomoc. W madry i glupi sposób tak jak rzeczywiście to tutaj wyglada. Wiesz jaki masz problem? Z wiara. Z wiara w ludzi. Z brakiem dystansu i emocjami. Nie widze cie a mam wrazenie ze jak pisales to to kipiałeś złością. Chcesz się wyzyc na wszystkie ciemne bolączki z trzeciego świata to idz na silownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×