Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inkking

Jestem nowy-zbiorcza odpowiedz na kilka tematow

Polecane posty

Gość eve86kr
dobranoc, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys nieszyc
przejrzałeś forum i znalazłes odpowiedni temat na post. fascynujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys nieszyc
to jakie są te tematy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys nieszyc
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i miłego dnia życzę. Czego sie uwzięliście na autora? Nie wie, to pyta. I bardzo dobrze. Poziom kafe jaki jest, kazdy widzi. Jedni pisza powaznie, inni sie wygłupiają, a jeszcze inni to kompletni debile. Sam o sobie mówiłem, że jestem 1 debilem RP. Oddałem korone , bo mnie nie bawi wzajemne gryzienie i opluwanie. To dno dna. A ten temat jest jak kazdy, ambitniejszy myslę. A wiec dawaj temat Autor i jedziemy. Ja np. nie zdradzam i nie zdradze swej przyszłej. Jestem tego pewien.Zdrada to dla mnie coś nie do wybaczenia. Nie ma zadnych usprawiedliwien dla zdrady.Zdradzający to dla mnie smieć. Może starczy z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze, przyznaje Ci całkowicie rację. Panny puszczalskie zawsze zostana puszczalskie. I jesli puszczała się mać, bedzie puszczac sie i nać.W dzisiejszych czasach szczególnie liczy sie sex bez zobowiazań, jak to ładnie sie mówi. Rypać sie za kasę, byle jak, z byle kim. A jak juz za daleko sie wejdzie , szuka sie jelenia na meża lub na zone. Bo panowie tez nie sa swięci..tak tak.I jak wierzyć takiej byłej puszczalskiej? Ja za drzwi, a fagas juz czeka. I życie jak w Madrycie.Spadam ..milego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja zdanie Szanownego Autora i Twoje popieram nie w tym rzecz a w agitacji poglądowej dość gorliwej zdradzającej nieobycie z zepsutością kafe nie chodzi o potępianie w moim przypadku, a raczej lekki uśmiech rozrzewnienia czasami warto sobie uświadomić, że im bardziej wypaczone ma się poglądy,tym silniej się przy nich trwa, im bardziej jest się ograniczonym,tym trudniej zmienić swój nawet oczywiście niesłuszny pogląd dyskusja i sensowna wymiana poglądów możliwa jest z ludźmi oczytanymi, inteligentnymi, otwartymi na racjonalne argumenty,a nie wewnętrzne przekonania rozmawia się z równymi sobie zajrzyj na tematy kochanek, dwudziestoparolatek, które zaszły w ciążę w wyniku seksu z mało znanym facetem i dokonują aborcji, kobiety,które godzą się na znajomości tylko dla seksu lub zaliczają kolejnych partnerów w imię wolności ci ludzie mają wypracowane poglądy na podstawie tylko własnych przekonań, zero literatury w zanadrzu jakiejkolwiek wiedzy o człowieku, psychologii, inteligencji emocjonalnej, nauce społecznej, godności człowieka, ochronie życia, powszechnie przyjętym i uznanym priorytecie prawa naturalnego, kanonie wartości chronionych podobno wszelkie zło wynika z niewiedzy :) tylko oni nawet nie zajrzą do żadnej literatury bo ich przeczuciem i ich mądrością górują nad wszystkimi po co tracić czas i energię na jałowe dyskusje z ignorantami? próbowałeś przekonać krowę do zmiany zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zołza.. Z miłą i mądrą kobietą az miło porozmawiać.Takiej dyskusji mi potrzeba, bez zgrzytów od samego rana. Masz wirtual buziaka, jakie daję wszystkim Paniom. Znasz mnie? Bo nie zawsze jestem taki słodziak.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem tu dosyc długo . Jestem kawalerem oczy brąz , włos ciemy blond i duży jestem:) Szukam tu pewnych osób i dlatego tu jestem. Robię kawe dla Ciebie tez Słonko.Ok? A.. Jacek jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podac do łózka Słonko? Tylko problem mam, bo noga w gipsie do samej d..y prawie. Dzis ide do konowała, może pozbawi mnie tej przyjemności noszenia zimnych spodni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, pewnie poddajesz sie porannej ablucji Słodka..ja na nóżkach juz dawno i po rytualnym, porannym moczeniu..:) Bo chyba az taka zołza nie jesteś, ze dyla dałas mi? Co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie dla mnie czarna bez cukru aż takie oblężenie chętnych, że musisz się opędzać ;) oj, częściej bywam gorzka niż słodka, wolę ostrzec a cóż chcesz wiedzieć Jacku? Marta, miło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czmu bez cukru? Ja słodzę i ze śmietanką. Marta..ładnie..miło mi. Czy jestes wolna, zajeta, mężatka i tp. i przedział wiekowy pi razy oko, bo przeciez kobiety nie pyta sie o lata..:)Wysoka, czy srednia, bo ja dryblas jestem..192 cm.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapodziałam się, zanurzając się w inne tematy ależ proszę bardzo :) mi się Panna M. podoba jestem uzależniona od słodyczy, więc do kawy czekolada zamiast cukru ;) gorzka,bo nie słodząca nie tylko kawy ;) dryblasem nie jestem, chyba że w szpilkach ;) 172 cm mi się urosło, lat 24 dopiero wygodnie przed komputerem z zagipsowaną nogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klej szkolny
autorze tematu i ja sie z Toba zgadzam, ale nie czuje ze palam nienawiscią do ludzi a od Ciebie idzie to wyczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwionyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
wkurwiaja mnie tacy jak Ty, umoralniacze, którzy sami chetnie dali byw ryj pokazujac tym smaym ze sa gowno warci.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve86kr
Inkking zmądrzał i się stad wyniosl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan duży penis
nie zmądrzał tylko ma was dość już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×