Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie moge...zalosc

Zamiescil zdjecia fujary na portalu randkowym.

Polecane posty

Gość nie moge...zalosc

Ale porazkowaty kretyn z mojego "faceta". Po jego sugestiach nakrecilismy pare goracych filmikow ze mna w roli glowej,ale byly one tylko do naszego wgladu,nawet nie myslalam o publikowaniu ich gdziekolwiek,a wygladam na nich naprawde niezle i sama ogladajac je sie jaram. Powiedzial,ze jesli je gdzies zamieszcze (absurd) to z nami koniec. To dzisiaj mialam urocza niespodzianke: z ciekawosci zerknelam na historie otwieranych stron i znalazlam cos o zakladaniu profilu, z przed tygodnia. Patrze,a on nie dosc,ze wyszukiwal filmy na tej stronce z moim rzadkim imieniem w tytule,(podejrzewam,ze po to ,by sprawdzic czy nic nie zamiescilam) zalozyl sobie konto na jakims tam nazwijmy to FUCKMEHARD.com i eksponuje sie caly lacznie z twarza i fiutem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moj obrazek na scianie w tle widoczny... nazwal swoj film "me and my cock" ha ha haaa ha ha Ale najlepsze, ze mu ten osrany film skasowalam,zamieszczajac w jego miejcse na szybce nakrecone "my little pussy" (moja dlon w roli glownej),ponadto zdeklarowalam w jego profilu,ze jest ohydnym zboczencem o najbardziej pokreconych fantazjach i z kulkami analnymi na stale zainstalowanymi w jego wrednej dupie!!!!!!!! No nie moge,co za looser,koncze z nim natychmiast,nie trawie takiej popapranej podwojnej moralnosci!!!! co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może masz ochotę się zemścić
Popieprzymy się trochę i ja nakręcę film, po czym ty go umieścisz w necie tak żeby on widział. Lubię się ostro pierdolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge...zalosc
nie ,dzieki. co za kanalia. smutne,ale koniec z nami. to on wiecznie jakies wyobrazone akcje mi zarzucala tu sam z czyms takim bardzo ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge...zalosc
podnosze wypowiedzcie sie,co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiscie
zalosne z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz ty
Aldona,to ty!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×