Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stanikowa wysepka

best_bra pilnie poszukiwana!!!

Polecane posty

Gość stanikowa wysepka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanikowa wysepka
jak w temacie. Potrzebuje Twojej rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanikowa wysepka
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanikowa wysepka
witaj! Za Twoja dobra rada nosze teraz 34 H :) jest to Panache Tango II-czyli chyba jeden z najbardziej usztywnionych stanikow. Mam je juz kilka miesiecy i troche zaczynaja sie rozciagac a chcialam tez jakiejs odmiany ;) No i znalazlam Panache Harmony full cup. To bylo na ebay, stanik nowy, pytam sprzedawcy jaki ten stanik jest porownujac z tango bo wygladal mi na zdjeciu na troche bardziej elastyczny. Ale dowiedzialam sie, ze taki sam i zamowilam. Hmmm...no i jest bardziej elastyczny niestety :o Tzn. zapinam go na najciasniejszy i jest naprawde dopasowany,ale potem jak sie rozciagnie to klops. Nie byly to jakies duze pieniadze bo £11 razem z przesylka(w koncu zyje w stanikowym raju ;) Wiec chyba go nie bede oddawac bo sprzedawca mial tylko jeden i w dodatku to sa chyba jakies starsze modele-ten ma kolor chabrowy a w katalogu w ogole takiego nie ma. Zostanie najwyzej pozniej do spania. Ale do rzeczy: jakbym miala wybierac taki sam model to wystarczy, ze wezme 32 HH i bedzie taka sama miska a ciasniejszy obwod? Zastanawiam sie tez nad Panache Eliza-co mozesz powiedziec nt. jego rozciagliwosci? On ma naprawde sporo ciekawych modeli w niskich cenach tylko ze pojedyncze sztuki. I tak mnie kusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanikowa wysepka
best_bra - a Ty jestes z Krakowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja zagraniczna jestem (ale niestety do stanikowego raju mam daleko) :) Z przeliczaniem rozmiarów to różnie bywa - większości dziewczyn wystarcza przeskoczenie o jedną miseczkę, ale czasem trzeba o dwie... przewidzieć się nie da, ale jako, że statystycznie skok o 1 miskę jest bardziej prawdopodobny, więc 32HH próbuj spokojnie :) Poza tym zawsze możesz podszyć obecny rozmiar (ja to robię po prostu elastyczną nitką), nawet teraz, zanim się jeszcze rozciągnął :) Eliza też jest rozciągliwa (tabela obwodów podaje, że takie 34 rozciąga się do prawie 90 cm http://spreadsheets.google.com/pub?key=pxpi6szJEGjb8-r-aEKk9Hw&gid=0 ), więc pewnie lepiej będzie Ci pasował obwód 32. Aha, nie wiem, czy patrzyłaś na nową linię Panache, tzn. Cleo? Bo taki np. George jest chwalony za dość ściśliwy obwód i za ładny kształt biustu w nim, a z wyglądu jest delikatniejszy niż upancerniona Eliza w G+ (w Katalogu na Balkonetce jest sporo zdjęć różnych kolorów). A Cleo ostatnio był spory wysyp na ebayu, w całkiem ciekawych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanikowa wysepka
dzieki :) Na Ciebie zawsze mozna liczyc. Szkoda, ze nie mieszkasz ani w Krakowie ani w stanikowym raju. Bylaby jakas szansa na wspolna kawe przynajmniej :) Z tym podszywaniem to troche mam obawy, ze cos zepsuje. Krawcowa ze mnie jak z koziej dupy traba :D Ale chodzi Ci o taka cienka gumke do podszycia, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety... sama żałuję, że mam wszędzie daleko :( Co do podszywania to są różne metody, na Lobby dziewczyny opisywały i podszywanie gumką, i podklejały tasiemką silikonową, i podszywały samą elastyczną nitką (zwykły ścieg fastrygowy - ja też mam dwie lewe ręce do szycia, ale z tym sobie radzę :D). Tu jest wątek (a właściwie dwa) o przeróbkach - do każdej metody są dokładne opisy, nieraz ze zdjęciami: http://tnij.org/emgn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shainex
Ja mam 167 cm wzrostu i waże 54kg. I nie wiem czy rozmiar 70 / 75 C jest dość duży jak na 16 latke. Co myślicie? Jaki powinnam miec rozmiar ? Specjalna prośba do best_bra o odpowiedz... wyglądasz na kogoś kto sie zna na rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×