Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jagódka11

w ktorym tggodniu ciazy pojawia sie zarodek???

Polecane posty

hej mam bardzo wazne pytanie.. Wg moich obliczen jestem teraz w 6tyg ciazy i nadal nie widac zarodka!! bylam na USG we wtorek i byl widoczny tylko pecherzyk, teraz mam wizyte w pon.. lekarze mowia ze jak do poniedzialku nie pojawi sie zarodek to bede musiala miec zabieg oczyszczajacy macice... jestem zalamana.. :( prosze, pomozcie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 6tym tyg moza jeszcze nie by
c widzac , wiec sie nie martw na zapas , ciaza moze byc mlodsza o kilka dni albo jeszcze nie widac poprostu , a kiedy widac to sprawa indywidualna , raz widac w 5tym raz w 6tym a nawet w 7tyg , ja w 7tyg widzialam juz serduszko a niecaly tydzien wczesniej zarodka ale bez serduszka jeszcze , bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze bedzie dobrze.. ja zaczelam krwawic i lezalam w szpitalu 1,5tygodnia.. mam zagrozonam ciaze w dodatku bez zarodka.. robili mi usg w srode i tydzien pozniej we wtorek.. przez ten czas nic sie nie pokazalo.. widac jeszcze zoltko ktore nic nie uroslo przez cale 6 dni!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 6tym tyg
ojej to nieciekawie :( a jak mialas to pierwsze usg to byl pecherzyk??i za tydzien nadal tylko pecherzyk ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×