Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulula

jak urządzić pokój???

Polecane posty

Gość Anulula

Ostatnio postanowiłam ze wyburze sciane w pokoju i połacze 2 mniesze w jeden duży...:) Ma to być oczywiście mój wymarzony pokój.... tylko niemam pojęcia jak go urzadzic..... Mam 14 lat i chcialabym zeby to byla taki przytulny pokoj mlodziezowy w ktorym bym sie dobrze czuła.... :)lubie róż fiolet zieleń błekit... chce zeby bylo kolorowo... Ale niewiem jaki kolor scian wybrać.... Chcialabym do tego jakies ciekawe meble i dodatki.... tylko niewiem co do czego pasuje i wogole jestem niezorientowana... POMÓŻCIE!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że upodobania kolorystyczne mamy podobne. Ja swoj pokój urządziłam (wprawdzie obyło się bez wyburzania ścian, ale jakby się dało, to może wzięłabym i taką opcję pod uwagę ;-) ) w fiolecie i ciemnej zieleni i czuję się w nim świetnie. Do tego zdecydowałam się na oświetlenie punktowe, plus sporo świeczek i lampionów. To dodaje uroku. W kwestii dodatków (takich jak np to http://www.myin.pl/1346/lampion_ritzenhoff_argent_06 polecam przejrzeć stronę myin.pl. mają naprawdę duży wybór artykułow dekoracyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa kotki dwaaa
na jednej ścianie naklej fototapetę z olbrzymimi tulipanami :D super to wygląda. Reszta ścian w kolorze zieleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×