Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie co niewie

Wedlug was lepiej jest kupic drozszy czy tani tez bedzie dobry?

Polecane posty

Gość taka sobie co niewie

Chce sobie kupic depilator. Chce zeby byl z Brauna bo podobne najlepiej wloski wydzieraja. Problem w tym ze niewiem czy kupic drozszy czy jakis tanszy. Mi ciotka powiedziala ze ma tani i jest swietny, i ze drozsze sie tylko róznia tym ze sa nowsze. Wiec jak? Prawda to ze brauny so dobre? I ze cena nie ma znaczenia? Bo juz sama niewiem ile pieniedzy mam wydac na ten cholerny depilator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukuy
Prawda jest taka,że płacisz dodatkowo za markę,jak jest znana to przepłacasz nawet 100% produktu,nie warto.Tanie nie znaczy gorsze jest wiele przykładów każdy zna np.kosmetyki Ziaji,Joanny,Wibo itd,a ceny max faktor,inglota są o dużo większe -natomiast jakość zbliżona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)) Miałam podobny problem, co Ty. Też długo nie mogłam się zdecydować, jaki depilator kupić. Jasne, że cena jest ważna, ale myślę, że jeszcze ważniejsze jest to, czy depilator będzie spełnia swoją funkcję. Dla mnie najważniejsze było to, żeby dokładnie usuwał włosy no i oczywiście to, żeby nie bolało:)) Ja znalazłam swój depilator w sklepie internetowym hiperokazja.pl. Wybrał ten model:DEPILATOR PHILIPS HP6409/03 i jestem bardzo zadowolona. Co do ceny, to kupiłam go za 100 zł, bo był w promocji (normalnie kosztuje prawie 300), tak więc zrobiłam dobry interes. Z czystym sumieniem mogę Ci polecić akurat ten depilator, bo sama go używam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)) Miałam podobny problem, co Ty. Też długo nie mogłam się zdecydować, jaki depilator kupić. Jasne, że cena jest ważna, ale myślę, że jeszcze ważniejsze jest to, czy depilator będzie spełniał swoją funkcję. Dla mnie najważniejsze było to, żeby dokładnie usuwał włosy no i oczywiście to, żeby nie bolało:)) Ja znalazłam swój depilator w sklepie internetowym hiperokazja.pl. Wybrałam ten model: DEPILATOR PHILIPS HP6409/03 i jestem bardzo zadowolona. Co do ceny, to kupiłam go za 100 zł, bo był w promocji (normalnie kosztuje prawie 300), tak więc zrobiłam dobry interes. Z czystym sumieniem mogę Ci polecić akurat ten depilator, bo sama go używam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×