Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta84

kredyt na dzialke

Polecane posty

Witam mam pytanie odnosnie kredytu na dzialke budowlana. czy wiecie moze czy taki kredyt jest kredytem hipotecznym? mozna go wziasc np na 30 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjklnjk.n.
jeżeli chodzi teraz o hipotekę na samą działkę budowlaną to raczej banki nie będą ci chciały takiego kredytu dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaakl
tak mozna hipoteczny na 30 lat, my tak wzielismy 2 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnn
kredyt na zakup tylko działki budowlanej jest kredytem hipotecznym, okres kredytowania jak najbardziej nawet do lat 30, zależy od Banku.. W niektórych bankach udzielą Ci 100% wartości działki,a w innych tylko 50% jej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarosa
bierzesz kredyt na działkę a dom za co postawisz? jeśli za gotowkę to rozsądniejsze wydaje się rozwiązanie-działka za gotowkę a dom na kredyt.Jeśli masz maksymalnie 30 lat to możesz wziąść kredyt nawet na 30 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek Bereda
barbarosa, mylisz się ponieważ na zakup działki budowlanej uzyska korzystniejszy kredyt niż na budowę. Kredyt na zakup działki można KUPIĆ nawet na 40 lat. Skorzystaj z wyszukiwarki, do któej link wyżej podałem i sprawdź. Kredytu się nie bierze tylko się KUPUJE- nie jest on za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarosa
antek Ja wiem co to kredyt:)My wzięliśmy kredyt na budowę domu,działkę kupiliśmy za gotówkę.Kredyt jest w wysokości 250 tys(70% wartości domu)w złotóweczkach ,na 20 lat:)zostało nam jeszcze 14 lat do spłacania:)akurat na 18 urodziny córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek Bereda
OK, to Twoje rozwiązanie. Powodzenia w spłacie życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarosa
dzięki,trochę byłam przerażona wielkością kredytu ale spelniłam marzenie mojego życia i jestem szczęśliwa.Mamy piękny dom niedaleko dużego miasta, z ogrodem,drewnianymi ławeczkami,drewnianym gankiem i strychem jak z mrocznych opowieści:)i kredycik w ratach malejących,który spłacaby bez żadnych wyrzeczeń:)Kredyt wzięliśmy w 2004 r.,troszkę udało nam się nadgonić,ale nie bardzo mamy skad wziąść dodatkowych pieniążkó aby jeszcze szybciej oddac dla banku to co jego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×