Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda k30

Jak wygląda rozwód?

Polecane posty

Gość magda k30

Powiedzcie mi proszę jak wygląda rozwód. Mój chłopak od 2 lat nie jest z żoną. Mówi mi, że złożył papiery do sądu o rozwód. Powiedział mi to w sierpniu i od tej pory nic nie wiadomo. Cicho siedzi. Powiedział tylko, że jak będzie po to mi powie. Jak długo trwa uzyskanie rozwodu. Czy możliwe jest, że on ma jakieś dokumenty w domu poświadczające o tym, że sprawa jest w toku? Pomóżcie, bo boję się że on mnie oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
na pierwszą sprawę może czekać nawet ponad pół roku, ile potrwają sprawy nie wiadomo, zależy czy mają dzieci, majątek do podziału itd. może nie angażuj się na łeb na szyję w ten związek, skoro nie masz zaufania do faceta? utrzymaj dystans i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Jakieś dokumenty powinien mieć (kopię pozwu, dowód wpłaty opłaty od pozwu- 600 zł, odpowiedź żony na pozew).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódka z dzieckiem
musi mieć w domu kopie pozwu rozwodowego. Ja czekałam 3 tyg i od razu przyszło mi pismo z sądu z informacją kiedy odbędzie sie sprawa. powiedz mu żeby Ci pokazal wniosek o rozwod i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda k30
Zapytam się go o te papiery. On zawsze jak zaczynam temat jego rozwodu to ucina rozmowę nim zdąży się pożądnie zacząć. Powiem że uwierzę w jego rozwód dopiero jak mi pokaże te papiery. Boję się, że mnie okłamuje i jego sprawa rozwodowa to tylko kłamstwo żeby mnie uspokoić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda k30
Co do dzieci to mają dwójkę i ponoć żona założyła sprawę bez orzekania o winie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty się zdecyduj
Na początku piszesz że facet złożył papiery, a później że żona. A w ogóle to nie jest twój chłopka tylko cudzy mąż. I z tego ci podajesz, od nie zamierza się z żoną rozwodzić, ma tylko darmową d... na boku - czyli ciebie. Tak nisko się cenisz ze musisz być kochanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joiuytr
To proste. On Cię okłamuje. Wiem co mówię, sam jestem po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda k30
To żona (ponoć) złożyła papiery do sądu. Przepraszam za to, że na początku wprowadziłam w błąd. Sama jestem na siebie zła, co ja mówię... wściekła, że nie potrafię mieć swojego honoru i godności i go zostawić. Zakochałam się w nim, a on nie uszanował mojej miłości skoro nawet nie potrafi z nią wziąć rozwód żebym ja nie była w roli kochanki. To egoistyczne. On jest szczęśliwy, bo ma kogoś ale ja nie jestem szczęśliwa bo nawet koleżance wstyd się przyznać, że jestem z żonatym facetem. Nie wspominając o tym ile cierpienia mi sprawia taki stan rzeczy. Nie pozwolę się tak poniżać. Koniec tego pseudo związku. Dzięki za mądre słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zunie
.... hu ......wo!!!!!! jak by nie patrzeć. Ale wszystko da się przeżyć. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×