Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dorcia33

Zegarki DG,CK,GUCCI,DIOR

Polecane posty

Mial ktos?Jak one sie sprawuja?Planuje kupic w kolorze zlotym.Kosztuja od 900 do ponad 1000 zl.Czy to złoto sciera sie szybko?Prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Producenci, których wymieniłaś są raczej pewni, nie pozwalają sobie na wypuszczanie tandety. Wytrzymałość zegarka zależy jednak w dużej mierze od tego z jakich materiałów jest wykonany i w jaki sposób (wiadomo, że jeśli kupimy zegarek "delikatny", musimy bardziej na niego uważać, bo łatwiej go uszkodzić). Co do "złota", to nie ściera się szybko:)) Przy dzisiejszych sposobach produkcji wszelkie złocenia itp. są bardzo trwałe. Tak więc zupełnie nie masz się czym martwić. A tak przy okazji, możesz sobie zerknąć do sklepu internetowego zegarki.com, gdyż mają oni wiele modeli producentów, których wymieniłaś, w bardzo atrakcyjnych cenach. Ja kupiłam tam zegarek na prezent dla swojego chłopaka, więc może i Ty tam coś znajdziesz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iulki
masz super str. www.watchco.com-przesyłka darmowa ;-) są rewelacyjne i wieczne,nie dozdarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bardzo za podpowiedz.Znajoma ma pozlacanego tissota i pomimo lat wciaz wyglada jak nowy.Z tej firmy akurat zaden model nie przypadl mi do gustu,ale inne owszem.Cena tez nie mala dlatego pytalam czy warto.Dzieki jeszcze raz za pomoc.Na pewno cos wyszukam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zastanawiałaś się nad włoskim Locmanem? Moim zdaniem też bardzo solidne i eleganckie zegarki. Może tylko nazwa nie tak znana jak chociażby CK czy Dolce ;P. Ja od lat jestem fanką Kleina, ale jeden Locman ostatnio przykuł moją uwagę. Znacie w ogóle tę markę? Jest w czym wybierać.,, Wszystkie te marki trochę kosztują, ale w końcu inwestujemy w czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie wymienione przez Was marki produkują śliczne zegarki:) Moim faworytem jest jednak Diesel - biznesowa elegancja, sportowy styl;) Widziałam na zegarki.com.pl spory ich wybór i przyznam, że jak zaczęłam oglądać te wszystkie modele to na zawsze odrzuciłam myśl o kupnie taniego zegarka. Jeśli zegarek to wysokiej klasy lub żaden, ot co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie wymienione przez Was marki produkują śliczne zegarki:) Moim faworytem jest jednak Diesel - biznesowa elegancja, sportowy styl;) Widziałam na zegarki.com.pl spory ich wybór i przyznam, że jak zaczęłam oglądać te wszystkie modele to na zawsze odrzuciłam myśl o kupnie taniego zegarka. Jeśli zegarek to wysokiej klasy lub żaden, ot co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam takiej marki jak Locman,ale dzieki za info.Pytalam w sklepie z ekskluzywnymi zegarkami o jakosc tych cudeniek.Okazalo sie,ze marka tissot pokrywa swoje zegarki najlepsza i najtrwalsza metoda.Troszke szkoda,bo model D&G podbil moje serducho.Moze poczekam jeszcze az tissot cos wypusci na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia33, propozycje Locmana możesz sobie przejrzeć pod tym linkiem http://www.minuta.pl/exec.php?C=Sz2&P3=wszystkie&P2=&ESID3=7510007&S1=PRODUCENT&ESID1=7510319&ESID2=0&LL=18 Może jakiś model przypadnie Ci do gustu... L. to włoska marka, zebrałam już kilka opinii na ich temat i póki co pozytywne :) Mnie tissoty nie powalają, ale za to D&G - nie mam pytań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasdfcsfs
Nie opłaca się kupować takich zegarków. Jakościowo nie są dobre. Czasem mają jedynie ladny design. To są zegarki produkowane pod buraków tzn. ludzi którzy rozpoznają tylko te "dresiarskie marki" typu boss, Armani itp. Zegarki należy kupować ZEGARKOWYCH FIRM. Prawdziwy zegarek "marki zegarkowej" może i kosztowac 100000 zł (np, Shaffhausen). Rozglądaj się za markami typu Roamer, Omega, Fossil, Atlantic, Doxa, Breitling, Maurice Lacroix itp. Inne zegarki to syf, Płacisz za znaną markę modową która nie specjalizuje się w produkcji zegarków lecz szmat. Zegarki te nie są często 100% swiss a jeśli to i tak gdzieś tam zamawiane nie wiadomo gdzie do wprodukowania. Coś na wzór produkt własny Biedronki czy Tesco. tu masz porządne zegarki. Myśle ze za 1000 zł kupisz coś przyzwoitego. http://www.apart.pl/pl/zegarki,c,2,vacheron-constantin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo mi sie chce wierzyc,ze az taka ich slaba jakosc.Pomimo wszystko marka zobowiazuje.Zreszta wcale nie uwazam,ze posiadanie armaniego czy gucciego swiadczy o byciu burakiem.Ja lubie torebki markowe i mam ochote na taki wlasnie zegarek.Zreszta moze kupie sobie dwa?Dziekki za wszyskie rady.A te Locmana to kompletnie nie moja bajka.Ja gustuje w bardzo kobiecych,a te do takich nie naleza,raczej sa sportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupiliśmy szefowi LOCMANA właśnie jak było 25 lecie firmy - wszyscy się złożyli, bo zegarek ten tani nie jest ale naprawdę wart swojej ceny. I nie dam sobie wmówić że czy zapłacę 10 zł czy 6000 zł za zegarek to dostane to samo. Aż tak dobrze nie ma. niestety za jakość trzeba zapłacić. A jak ktoś chce utrzymać dobre imię swojej marki to nie będzie ryzykował wypuszczeniem na rynek byle czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle.Pomimo,ze ktos nie specjalizuje sie akurat w zegarkach,a w szmatkach wcale nie musi oznaczac,ze sprzedaje kiche.Na pewno marki,ktore od lat sprzedaja zegarki sa lepsze,bo tylko w tym siedza.Cena tez ma duzo do jakosci.Oczywiscie kupowanie zegarka za 10 tys zl to juz przesada,albo za duzo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lubisz dobre i markowe gadżety, to myślę, że zegarek D&G jest świetnym pomysłem. W tym przypadku cena przekłada się na jakość, a poza tym złoty zegarek wygląda naprawdę stylowo!! Ja mam złoty D&G (właśnie taki: www.zegarki.com.pl/dw0135-dolce-gabbana-p-13130.html) i praktycznie nie zdejmuje go z ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holaolaaaaaa
mam zegarek DG ... szybka mi pekla i sama wymiana szybki kosztuje 80 e:/ a wiec nie sa takie superowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaelk
Dobre markowe zegarki wysokiej jakości można znaleźć na www.domczasu.pl . Mają bardzo szeroki wybór, już kilka produktów tam zakupiłem i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam Ci się szczerze, że zegarki Gucci ciężko dostać za tysiąc złotych, tak mi się przynajmniej wydaje :) Sama nie wydałabym tyle na głupi zegarek. Wolę brać się za prawo jazdy lub opłacić sobie mieszkanie za miesiąc :) Sama się przekonaj: http://www.kupujemy.pl/ya112501-cena-sklep.html Może jednak zastanów się nad zwykłym Casio? http://www.kupujemy.pl/f-94wa-9dg-cena-sklep.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×