Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fashion

Sklep ONLINE z ubraniami

Polecane posty

Gość gość
Hm.... online.... może podpowiem taki co jest i internetowy i stacjonarny. się nazywa Quiosque. Ciuchy są dla pań które lubią wyglądać elegancko. Ja np lubię, więc ten sklep mi bardzo pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz coś chińskiego to w jednym z powyźszych na pewno znajdziesz, jak chcesz odzieź ekskluzywna to butik https://havana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzka30
Jeśli chodzi o buty to polecam sklep http://sklep-air-max.pl. Mają duży wybór i niezłe ceny. Często się tam rodzinnie zaopatrujemy w buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam golf ze sklepu internetowego www.lejdi-sklep.pl Wejdź i sprawdź ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harca
Od siebie dodam sklep internetowy http://stylija.pl Duży wybór odzieży w niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam, że na mosquito jest teraz często darmowa dostawa i jeszcze jakieś zniżki na zamówienie. Mam zamiar z tego skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często kupuję online. Mogę polecić sklep w którym kupiłam kilka ciuszków http://modana.com.pl często też zaglądam na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne ubrania, koszulki i dodatki są sprzedaje sklep Kocie Kłaki na cupsell.pl/Jest też strona www.facebook.com/kocieklaki/. Coś oryginalnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupowałam spodnie na wiosnę tutaj http://zebrasbox.pl/kobieta-spodnie-dlugie.html bardzo dobrze wykonane, ja kupiłam klasyczne czarne, bo w takich czuję się najlepiej, ale sa z cieńszego materiału więc idealnie na cieplejsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos wczesniej pytał o koszule- swoje zamawiam na www.denley.pl i gitara gra. Pasują, nie są drogie, a i nawet moja dziewczyna chwali mnie za taki wybór- wiec z modą są za pan brat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katanatmka
Ja dla dziewczyn mogę polecić sklep romaboma, często tam kupuje ciuchy, mają duży wybór i sporo ładnych ciuchów zamawiałam ostatnio z wyprzedaży u nich :) rzućcie okiem dziewczyny http://romaboma.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzielka
Znam romaboma.pl , raz miałam do czynienia z nimi przy zakupie spodni i bardzo miło wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz czegoś naprawdę fajnego, to polecam Ci sklep PasujeMi.pl :) Modne ubrania + zestawy na każdą okazję tworzone przez stylistkę. Zobacz, myślę, że Ci się spodoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mogę Ci polecić ten https://mg-shohlari.pl/ . Możesz mieć pewność że podobnego kroju ani wzoru nie będzie miała żadna Twoja koleżanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam Twojego gustu ale mnóstwo sukienek na różne okazje znajdziesz w sklepie internetowym pod adresem www.stylija.pl Ja właśnie tam zaopatrzyłam się w kreację i na studniówkę i na Sylwestra. Teraz zamówiłam kieckę klubową i już nie mogę doczekać się przesyłki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby długo się nie rozpisywać to od razu poleć sklep Zartex.pl gdzie kupowałam płaszcz dla siebie na jesień jestem bardzo zadowolona, miła obsługa i szybka, bezpieczna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepszym sklepem internetowym jest www.mosquito.pl Tutaj zawsze znajduje coś dla siebie, mają rewelacyjne ubrania, wreszcie coś innego niż w każdym napotkanym sklepie! Ceny są bardzo przyzwoite, dodatkowo stale mają jakieś rabaty :) Przesyłki dochodzą ekspresowo, jestem ich absolutną fanką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze się nie zawiodłam na Carry. Mają na prawdę ciekawe printy i materiały także dla mnie sklep na 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasienkaGda88
Cześć! Najlepszy sklep modowy jaki znam to serwis CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ To porównywarka cenowa czyli wszystko w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu. Polecam w szczególności dział Dla Kobiety. Mnóstwo inspiracji modowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w odzież sportrtową, bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także modele Rc, zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta5sss
Swoje druhny ubierałam za pośrednictwem sklepu httpstylija.pl. Chodziło nam o bawełniane sukienki rozkloszowane, koniecznie w kwiaty (wiosenny klimat). Podobne dekoracje sali weselnej wchodziły w grę. Uważam, że obsługa sklepu wykazała się dużym zaangażowaniem w pilnej realizacji zamówienia. Sukienki przyszły super. Żadnego zwrotu nie planowałam. Zostawiam kontakt na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×