Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona dianka

Pytanie do panów wczoraj kochałam się ze swoim facetem miałam pełny pęcherz

Polecane posty

Gość zmartwiona dianka

i niechcaco popuscilam troche moczu, po czym on mi robił minetkę. Czy ten zapach mógł go odrzucic? bardzo prosze o powazne wypwoeidzi, wiem ze przed seksem powinnam isc zrobic siusiu ale to byl spontan poza tym on ma wc na dole a sypialnie na górze. mocz nie pachnie najlepiej wiec moze pomyslal ze ja sie tam nie myje :( aha dodam ze to bl nasz pierwszy seks a jestesmy razem juz kilka m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona dianka
halo panowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeheeee
smierdzialo mu napewno i sie zrazil nie tak sobie wyobrazal smak cipy to pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... moje zdanie... sa dwie opcje... albo sie zrazil co wywnioskujesz po nastepnym razie... albo stwierdzil ze byl tak dobry ze az popuscilas... poczekaj do nastepengo razu... no i siusiu zrob... wiesz nawet jak jest spontan to: daj mi sekundke... jest jak najbardziej na miescu... przynajmniej ja tak uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dixa
jak to był przypadek to mu po prostu powiedz, no i powtórz seks jak najszybciej bez sikaniowych atrakcji. Mój facet czasem jak wracamy do domu po alko, nie daje mi się wysikać i d*pcy aż nie mogę wytrzymać i się posikam. Mnie to strasznie zawstydza a jego podnieca. Wiem o tym, ale i tak się wstydzę i wstrzymuję. Szeroko rozszerza mi nogi żeby wszystko było widać, nie wyciąga ch*ja i poklepuje mnie po piczce, wtedy się poddaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona dianka
mówiłam mu ze mi sie sikac chcialo :( po tym kochalismy sie jeszcze rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×