Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lala89

problem z facetem

Polecane posty

Gość lala89

Hej;) mam nie lada problem z facetem.. Otóż chodzi o to, że nie jesteśmy razem, a on wypomina bez przerwy mój pierwszy raz, gdyż nie był on z nim.. Było taka sytuacja, że spotykaliśmy się ze sobą i on wiedział, ze jestem dziewicą, ale stało się tak, że pokłóciliśmy się i ponad 3 miesiące nie mieliśmy ze sobą kontaktu i miałam prawo robić co chciałam i wyszło tak, że zrobiłam to z "przyjacielem" bo zaczęliśmy się widywać, no ale jednak doszliśmy do wniosku, że nie pasujemy do siebie, a potem tak jakby zeszliśmy się z tym moim aktualnym i musiałam mu powiedzieć, że już nie jestem dziewicą, bo i tak by się wydało.. A teraz tak niby jesteśmy ze sobą, bo się spotykamy i sypiamy ze sobą, ale na takich zasadach że możemy robić "co chcemy, z kim chcemy, gdzie chcemy i kiedy chcemy", taki związek niby bez zobowiązań, chociaż i tak zachowujemy wobec siebie swego rodzaju wierność, ale on wiecznie przypomina mi tamten jeden raz, bo był on tylko jeden, i zadaje mi pytania typu "I jak tam było??" "lepszy był??" a ja nie wiem co mam z tym zrobić... Nie rozumiem go... Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×