Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sad_lullaby

ZADZIWIONA WŁASNĄ TĘSKNOTĄ

Polecane posty

Gość sad_lullaby

Znam 1,5 roku - poznali nas przyjaciele, którzy mieli nadzieję, że stworzymy fajną parę: On 32 - letni kawaler chodzący własnymi ścieżkami, ja 25 - letnia dusza niepokorna, "świeżo" po rozstaniu. . Spotkaliśmy się kilka razy na czymś w rodzaju "randki", a później zostaliśmy... kumplami, takimi serdecznymi, którzy czasem do kina wyskoczą, przenocują u siebie itp. Na początku z jego strony były próby "uwodzenia", ale dystansowałam go na tyle skutecznie,że dał spokój... Teraz wyjechał na kontrakt do Arabii, a ja... tęsknię jak głupia i mam wrażenie, że zabrano mi najważniejszą osobę w życiu... nie tęskniłam tak za żadnym facetem, a on jest przecież kumplem... chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob Taylor
no to po kiego chooya go trzymałaś na dystans???? jejku jak ja nie rozumiem takich lasek:O najpierw sie bawi w kotka i myszkę ruski rok a poźniej jak okazuje sie że już za późnio to wyje po nocach w poduchę:O ehhhhhh :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad_lullaby
dlaczego dopiero teraz? bo jakoś nie musiałam tęsknić widując go w mairę regularnie i jego obecność była dla mnie oczywista... z reguły tęskni się kiedy kogoś brakuije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob Taylor
zawsze, powtarzam ZAWSZE tak jest że docenia sie to co sie ma dopiero jak sie to straci:( tak jest z przyjaciółmi, rodzina i tez miłością. w związku z zaganianiem i ciągłą nieobecnością starych jak byłem młody to wychowywali mnie dziadkowie. jak podrosłem też byłem oczkiem w ich głowie ale nie szanowałem tego, z dziadkiem wciaż sie kłóciłem a babcie denerwowałem ciągłym alkoholizowaniem sie. ale mimo tego i tak zawsze mogłem na nich liczyć, zawsze jakiś grosz sie znalazł jak byłem w potrzebie, zawsze ciepły obiadek. teraz już niestety nie ma ich wśród nas a ja dopiero zrozumiałem po fakcie ile dla mnie znaczyli:( nie głupi wymyślił powiedzienie "śpieszmy sie kochać ludzi bo tak szybko odchodzą"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***NERGAL***
a teraz pozna jakąś fajną arabeczkę, ożeni się z nią, dostanie parę hektarów roponośnego pola i na Święta będzie Ci przesyłał daktyle pod choinkę... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad_lullaby
woli słowiańskie blondynki z niebieskimi oczami - kiedyś opowiadał mi o swoim "ideale kobiety"... szkoda, że wtedy traktowałam to jak miłe żarty ze strony kumpla:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob Taylor
Freja_* --> bo to samo życie, poprostu samo życie, czasami niestety brutalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×