Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kona

jaka rybkę.?

Polecane posty

Gość Kona

Mam kule 8,5 l i zastanawiam się jaka rybka by się dobrze tam czuła.? w kuli mam filtr, zastanawiam się nad grzałką i pompką. od znajomych słyszałam że może to być bojownik.? więc jaka rybka.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kuli to mozna
roślinkę hodować a nie rybkę. Kula nie nadaje sie nawet dla bojownika - może ładnie wygląda ale ryba sie meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panidomu
Ryby można smażyć, piec w piekarniku lub na ruszcie, gotować w wodzie albo na parze, dusić, wędzić, marynować bądź przyrządzać na surowo, przedtem jednak trzeba je odpowiednio przygotować i przyprawić. Świeżą rybę rozpoznaje się po lśniącej, śliskiej skórze, przejrzystych wypukłych oczach, różowych skrzelach i naturalnym zapachu. Aby upewnić się, czy kupiona ryba jest świeża, należy włożyć ją do naczynia z zimną wodą. Świeża ryba opadnie na dno, a zepsuta wypłynie na powierzchnię. http://www.poradypanidomu.pl/artykuly/kuchnia/ryby.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kuli to mozna trzymac tylko i wylacznie welonke - inne ryby po czasie zacznal sie deformowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i..xx..xx
madz puknij sie w ten pusty łeb i przestań takie głupoty pisać!!! welony dorastaja do 15 cm wiec jak moga zyc w kuli!!! a poza tym zadna rybka nie nadaje sie do kuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burza na Warszawa
Mialam w pracy ponad rok bojownika w kuli , bez filtra i grzalki.Pewnie by zyl dluzej tylko wyskoczyl w nocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadną! Jak ktoś wyżej napisał w kuli można hodować roślinki, dla rybek kula jest męczarnią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×