Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diomoamiaoam

Pomysł na bizne. Pomóżcie PROSZĘ

Polecane posty

Gość diomoamiaoam

Jestem osobą bezrobotną od pół roku bezskutecznie poszukującą pracy. Mam ukończone studia pedagogiczne. Na urząd pracy nie mam co liczyć o czym zdążyłam się przekonać. Mieszkam w mieście z dość wysokim bezrobociem i dużą ilością jak na tak niewielkie miasto super i hiper marketów. Ostatnio myślę o założeniu własnej firmy mam 20 tyś oszczędności, ale nie mam pojęcia co można jeszcze otworzyć w tak biednym mieście. Myślałam o sklepie z odzieżą damską (kiedyś pracowałam w sklepie odzieżowym i znam się na tej branży), tylko że pełno jest tego typu sklepów w tym mieście. Do tego nowo otwarta galeria itp. Może ktos z Was doradziłby mi coś. Bardzo licze na waszą pomoc i wasze opinie. Pamiętajcie dobro powraca. Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgretretert
pomysl czy otwieranie sklepu z ciuch w czasach kryzysu ma sens pani studentko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupogrzmotka
Sama piszesz że w Twoim mieście dużo już jest takich sklepów do tego galeria więc nie ma sensu żebyś ładowała się w coś takiego. Teraz w ogóle chyba nic nie warto otwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflame nową metodą OriNet
Poznaj całą prawdę o Oriflame! Bez żadnych inwestycji stwórz wyjątkowy biznes, który uczyni cię niezależną! Dołącz do grupy nowoczesnych konsultantek Oriflame, które pracują głównie przez Internet. Skorzystaj z rewolucyjnej metody OriNet, która sprawi, że Twoje zyski będą rosły dużo szybciej niż innych konsultantek. Pobierz bezpłatne Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego o Oriflame! www.aniazori.mojeori.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×