Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polus88

Prosze pómożcie!!!

Polecane posty

Gość Polus88

Czesc. Mam pytanie. Jestem na kuroniowce i byc moze od piatku bede pracowac na umowe zlecenie. Powiecie mi cos na ten temat? Co mi sie nalezy co nie..i przede wszystkim jak sytuacja stoi do kuroniowki. Czy ja strace? Czy moze na umowe zlecenie kuroniowka bedzie mi sie dalej przyslugiwala (jako dorobienie sobie na umowe zlecenie)? Czy kuroniowka doplaca okolo 120 zl miesiecznie jesli znajde sobie prace, nawet jesli to jest umowa zlecenie? Porsze odpowiedzcie mi a te pytania, bo nie wiem czy mam isc sie wyrejestrowac z kuroniowki czy jak. Dziekuje za kazda odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polus88
Naprawde bardzo mi na tym zalezy. Porsze o jakiekolwiek wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssaaaaa
po pierwsze nei ma juz pojecia kurowniowka tylko zasilek dla bezrobotnych a jesli podejmujesz prace musisz to zglosic bo bedziesz musiala zwracac nieprawnie pobrany zasilek chyba masz te karte z obowiazkami??? i jesli podejmujesz prace idziedsz do urzedu z umowa, do dzialu ewidencji zasilek jest wstrzymany, jesli ci nie przedluza tej umowy wracasz na zasilek uzupelniajacy, bedziesz dostawala pensje a urzad bedzie ci placil dodatek aktywizacyjny, tj polowa zasilku dla bezrobotnych to chyba neizle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×