Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pomóżcie prosze

Czerwienie się

Polecane posty

Gość Pomóżcie prosze

Co ja mam ze sobą zrobić?Od jakiegos roku pojawiały mi się plamy na dekolcie,zaczęłam chodzić do solarium aby to opalić,bo nie mogłam pozwolić sobie na włożenie jakiejs sexi sukienki albo chociaz elegancjkiej bluzki,jednak to siś nasiliło do takiego stopnia,że teraz gdy czymś sie zdenerwuje albo przyjde z zimnego dworu do ciepłego miejsca cała jestem czerwona,policzki nie tylko ale dekolt,ramiona i obydwie rece! To mnie przeraza!! Za rok mam wyjsc za mąż ciekawa jestem jak mam wyglądac przy ołtarzu taka czerwona.Co najdziwniejsze te plamy znikają po 15 minutach i z czasem robią się w tych samych miejscach a ja tylko latam od lustra do lustra i oglądam swoje ciało!Boże co ja mam zrobić...? Jestem jasnej karnacji i to tak strasznie widac ze juz golfy,albo inne dziwne swetry z wielkimi kołnierzami nie pomagają. Byłam u lekarzy,ale wszyscy mówią,ze to taka natura,ale jak sie pogodzic z tym skoro ja tego nigdy nie mialam a mam 21 lat.Próbowałam nizoralem i smarowałam róznymi specyfikami przepisanymi przez dermatologa ale nic to nie daje.Co mam zrobic?Błagam pomóżcie,bo to przechodzi na moja psychike i sama siebie nie poznaje.Chce mi sie ciagle płakać,bo zycie dla mnie jest niesprawiedliwe.Dlaczego mnie to spotkało?Jak tu sie pokazac ludziom na oczy?Proszę pomóżcie...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×