Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lolitka2009

czy w kfc odrazu dostane prace?

Polecane posty

Gość bfsbsdb
nie wiem ale życzę Ci aby przyjęli cię od zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfsbsdb
a czy ja mowie ze masz przestac ? chodzi mi o to zebys w koncu zarobila jakies swoje pieniądze dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfsbsdb
sorki, jestem glupia i wredna, ale tak juz mam. wiekszosc ludiz na tym forum tak ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
ja to bym nie mogła pracować w kfc jadłabym na umór rozwalają mnie te pyszne kurczaczki byłabym gruba na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfsbsdb
O jaki podszyw fajny :-) to prawda większosc ludzi jest wrednych na tym forum wliczjąc podszywaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfsbsdb
e tam, lepiej nie zryj tyle padliny, trupow zwierzat, naskrzykiwanych jakimis chemikaliami zeby sie wolniej psuly, bo to obrzydliwe jest. pisze ci wegetarianka, wiem co mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfsbsdb
podszyw nie podszyw, ale co ci do tego, czy ktos ma zarobic jakies pierwsze pieniadze czy nie? to chyba nie twoja sprawa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfsbsdb
" podszyw nie podszyw, ale co ci do tego, czy ktos ma zarobic jakies pierwsze pieniadze czy nie? to chyba nie twoja sprawa " życzę ludziom dobrze nawet obcym a ty widac poza podszywaniem się nie masz nic ciekawego do powiedzenia :-O to dopiero porażka i typowy przedstawiciel poslkiego forum :-) bu che he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfsbsdb
A teraz napisz sobie swoją ripostę i ciesz się swoim popierdywaniem na obcym nicku :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewcyno nie kumam ciebie .... jak beda mieli wakat i beda kogos pilnie potrzebuja to pewnie cie przyjma. jak nie bedzie wakatu to powiedza ze zadzwonia kiedys tam i bedziesz czekac miesiac. nikt specjalnie dla ciebie miejsca pracy nie stworzy. Nie pracowalam nigdy w kfc i tego typu miejsach ale podejrzewam ze nie biora kazdego lepszego co z ulicy przyjdzie...jakas selekcja napewno i tam istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×